Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miota engedelyezik az autobusz...

Miota engedelyezik az autobusz vezetoinek, hogy a Budapest-Eger kozti uton 55percet mobilozzanak?

Figyelt kérdés

#Autobuszvezeto #mobilozasa
2014. febr. 16. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nekik sem szabad ,de mivel senki nem szankcionálja ezért csinálják. Ahogy az autósok is. A lebukás esélye minimális.
2014. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Értem én, hogy csak 6 centis a farkad kérdező, de azért mert neked rossz, miért legyen másnak is az?
2014. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván nem engedélyezik. De nyilvánvalóan ezt te is tudod. Akkor mi a kérdés?
2014. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Annyit tudni kell, hogy buszban, kamionban más az üléspozíció mint kisautóban. Ha a kormányra könyökölsz - nyilván nem városi forgalomra gondolok - és úgy tartod a füledhez a telefont gyakorlatilag kormányozni is tudsz, a szemedet sem kell levenni az útról. A CB rádió sem tilos, nem értem miért pont csak a telefonálást nevesítik. Ezer egyéb dolgot lehet még csinálni ami leköti a kezed/figyelmedet. Mindenkinek jól felfogott érdeke, hogy vezetés közben lehetőség szerint a vezetésre koncentráljon.
2014. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
egyik kézzel csülköspacalt enni kondérból másikkal cigizni és közben veszekedni az anyóssal aki mellettünk ül a róla elnevezett ülésben, nem tilos de a mobilozás az közveszélyes.. hát ja,elég érdekes dolgok ezek. Automata váltós kocsiban eleve felmentést adnék ez alól ,mer ott egy kéz mindig foghatja a kormányt.
2014. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem a szabad kéz hiánya miatt tartják veszélyesnek, hanem mert elvonja a figyelmedet a vezetéstől. Lehet valami apróságot nem veszel észre és kész a baj. Ez viszont akkor is így van, ha headsettel beszélsz, szóval így tényleg kicsit értelmetlen a tiltás :)
2014. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Jól van már, ennyi erővel tilos az utasokkal beszélgetni is mert elvonja a figyelmed...

Amúgy valóban van, aki nem tud elvezetni egy kézzel egy autót, és az néha olyan dolgokat produkál telefonálás közben, hogy jobb nem is emliteni... De hülyeség tiltani, én valahogy nem nagyon hallok olyan balesetről, ami telefonálás közben történt.

2014. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Te nem hallasz olyanról, hogy (tetszőleges mellékmondat beillesztendő).


De attól még bizony úgy van. Elég egy pillanatra ránézni arra a kûrva telefonra, máris ott terem előtted a zebrán a gyalogos. Neked nem fog rögtön fájni, de a börtönévek alatt többször elő fog jönni az a pillanat, amikor okvetlenül kommunikálhatnékod volt.


Hidd el, egy teljesen értelmetlen szabályt egész egyszerűen nem fogadott volna el olyan sok ország. Nyilván tudományos kutatások sora előzte meg az első ilyen rendelkezések bevezetését, és ezek igaz mivoltát akár te magad is bizonyíthatnàd empirikus módszerekkek.

2014. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

"Jól van már, ennyi erővel tilos az utasokkal beszélgetni is mert elvonja a figyelmed... "

Az erre vonatkozó tiltó jelzést minden buszon megtalálod, nem véletlenül.

2014. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6%

""Bartane V.Maria

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: tegnap 09:39

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Miota engedelyezik az autobusz vezetoinek, hogy a Budapest-Eger kozti uton 55percet mobilozzanak?

"Értem én, hogy csak 6 centis a farkad kérdező, de azért mert neked rossz, miért legyen másnak is az?"

Az üzenet témája: buszvezeto telefonalasa

Az üzenet szövege: "Boldogok a lelki szegenyek.."


Igen kedves mária, boldogok a lelki szegények, akiknek semmi más dolga nincsen, csak azt nézni, hogy a buszsofőr hogyan mobilozik 55 percen keresztül.... Szer lehet így élned.

2014. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!