Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Blahára milyen sűrűn mennek...

Blahára milyen sűrűn mennek buszok?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy a Blahára milyen sűrűn mennek buszok a stadion pályaudvarról? Metró nem opció.

#busz #menetrend #Blaha Lujza tér #stadion pályaudvar
2014. jan. 13. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A Stadionok és a Blaha között semmilyen közvetlen busz nem közlekedik.

Ha a metró nem opció, akkor menj el a 80-as trolival a Keletiig, és ott szállj át egy buszra, ami elvisz a Blahára.

A troli menetrendjét meg tudod nézni a bkk.hu oldalon, a keletitől 1-2 percenként megy valamilyen busz, ami jó neked.

2014. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közvetlen busz nincs. Trolival elmész a Keletibe és onnan busz.Ami kb 2percenként jár. Vagy kb 15perc gyalog.Stadionoktól a Blaha..(Én 25perc alatt megtettem a Keleti-Örs távot)De az 5ös buszon mivel a metróval párhuzamosan jár,igy sok ellenőr van..
2014. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem akarsz jegyet venni (mi másért ne lenne opció a metró), akkor sétálj. Alig 3 km.
2014. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan pánikbetegségem, ami miatt egy évig nem tudtam metrózni. De ismerek olyat, aki mozgólépcsőn nem hajlandó utazni. Ilyen is létezik.
2014. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nem opció a metró (lehet hülyeség) de még nem utaztam sosem metróval, plusz Pesten sem voltam még sokat egyedül, szóval nem igazán vágom mi merre van.
2014. jan. 13. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el így is jobban jársz a metróval, mintha át kéne szállnod és körbekerülnéd a fél várost vagy ha helyismeret nélkül elindulnál gyalog. Semmi extra nincs benne, a pályaudvaron követed a metró jelzéseket, lemész a metróhoz, arra figyelj, hogy a Déli-pályaudvar felé vezető oldalon menj, utazol vele kettő darab megállót, majd leszállsz, felmész a mozgólépcsőn és ott állsz a Blahán. Max 10 perc az egész!
2014. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na ebben az esetben viszont inkább metrózz! A trolit még csak-csak megtalálod, de a Keleti totál fel van túrva, még "gyakorlott" pestiként is macerás ott közlekedni.

A metrót egyszerűbb megtalálni, egy téglás épület hatalmas ajtóval, fölötte pedig nagy piros M betűvel. Bárkit megkérdezel, el tud irányítani.

Ha busszal jössz, az a lényeg, hogy ne menj át az úton, járdán sétálva eléred. Bent olvasd el a táblákat, a Déli pályaudvar felé kell menned, két megállót.

2014. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!