Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szilveszterkor drágább a taxi...

Szilveszterkor drágább a taxi mint általában?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

szerintem így is drága am nem drágább

de szerintem mire találsz szabad taxit addigra oda is sétálsz ahova akarsz menni taxival :)

2013. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

ha be leszel rúgva akkor drágább:)

nekünk egyszer 15 ezret számlázott ki,én az hittem 1500,mert kb annyit mentünk,és forgalom se volt.de 15 ezer volt.

2013. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Drágább. Egy haverom tavaly nálunk szilveszterezett, hazavitték 1200 ft-ért, nem lakik messze. Ment máskor is taxival és kb. fele árat fizetett ugyanezért a távért.
2013. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NEM lesz drágább Budapesten a taxizás szilveszterkor, mert egységesek a tarifák minden szolgáltatóra. Más településeken persze lehet eltérés és persze a hiénák a részegeket Budapesten is át fogják majd verni.
2013. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egységár alapján visznek, szóval nem lesz elvileg drágább, csak nehezebb lesz szabad taxit találni.
2013. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem tavaly Szegeden minimum dupla árat számoltak fel.
2013. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Felhívtam egy jópár taxitársaságot és emelt díjjal dolgoznak :))
2013. dec. 31. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!