Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van az, hogy van a...

Miért van az, hogy van a Facebook-on kb.5 ember, akik minden, a BKK-val kapcsolatos posztnál megjelennek, és a tényekkel szembemenve istenítik a céget? Netán pénzt is kapnak érte?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 13:54
1 2
 1/14 Dörmögő ***** válasza:
77%
Miért, te most kaptál pénzt hogy reklámozod a közösségi oldalt?
2013. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok a szöveg értelmezéséhez, "kedves" válaszoló... Nyílván te is közéjük tartozol, ez egy ilyen komment után nem kétséges.
2013. nov. 20. 16:07
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Tele van az ország ilyen paranoiásokkal, mint te, kedves kérdező. És igen, én is bkk által fizetett kommenter vagyok.
2013. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dörmögő ***** válasza:

Sajnos nem talált. Ugyanis nem vagyok fent a facebookon.

Múltkor mégjobban igazolódott bennem az a negatív érzés amit a facebook iránt érzek. Ugyanis volt egy pár oldal ahová lájkolás nélkül be sem lehet lépni.

2013. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Ássátok el magatokat inkább, azzal legalább hasznára válhattok a társadalomnak.
2013. nov. 20. 16:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok fizetett "bkk istenítő" de le szoktam oltani az örökös elégedetlenkedőket, akik rinyálnak hogy drága a szolgáltatás, de jegyet nem vesznek, sírnak ha új busz jön, sírnak ha régi jön. Plusz 90%-uk nem is az aktuális posztra reagál, csak jön a "szar bkv" szöveggel.


De azért a kérdező intelligenciája sem haladja meg az általa kritizált emberekét.

2013. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sokan istenítik, sokan fikázzák...

Te is csak bedobtál egy provokatív kérdést, de az indoklást már elfelejtetted leírni, hogy mi alapján gondolod, amit gondolsz.


Nem vagyok BKKs bérkommentelő, de semmi bajom a BKK-val, végre történik valami a főváros tömegközlekedésével. Sőt, azon is jót mulattam, amikor az agyonszidott Vitézy Dávidka élő adásban megfingatta a Magyar Autóbuszgyártók Szövetségének képviselőit. Egy 26-28 éves taknyos kölyök leiskolázta a 25-35 éve pályán lévő szakembereket... :)

Persze facebookon terjed, hogy ő 1,5 milláért túrja az orrát, de valószínűsítem, hogy a becsmérlőinek harmada sem tudna vele vitába szállni.


És az a legtutibb, hogy még Fidesz szavazó sem vagyok :)

2013. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én pl. mindig aszerint kommentelek, hogy mit gondolok az adott intézkedéssel, hírrel kapcsolatban. Vagyok annyira intelligens (a kérdezővel ellentétben), hogy senkit és semmit ne skatulyázzak be egyetlen megnyilvánulás alapján. Mindig végiggondolom a mondandómat és nem érzés alapján nyilatkozom.
2013. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: nem skatulyázok be senkit 1 megnyílvánulás alapján, ezt az adott emberek ÖSSZES kommentje alapján állapítottam meg.
2013. nov. 21. 00:20
 10/14 anonim ***** válasza:

"Gratulálok. Ássátok el magatokat inkább, azzal legalább hasznára válhattok a társadalomnak."

És ez mi volt?

2013. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!