Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csak én vagyok 13 évesen nagy...

Csak én vagyok 13 évesen nagy vasútbarát?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert a többi korombeli gyereknek mindig a szgépes játékokon kattog az agyuk, az iskolánál 1000szer fontosabb (Tisztelet a kivételnek) vagy ha nem ez, akkor a foci... egyedül lennék ilyen korban ezzel az érdeklődési körrel? Mellesleg nagyon szeretek rajzolni, leginkább a vasúti járművek formatervezése érdekelne, csak az eddigi hobbi munkáim nem sok embert érdekeltek...

2013. nov. 9. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Engem már ovis koromban is érdekelt..:D az állatkertben az állatok helyett a vonatokat figyeltem..nálam am ink ilyen 15 éves koromban jött elő mert akk a középsuli miatt vonatoznom kellett (és kell most is) jópárszor felkéreckedtem mozdonyokba, voltam villamosnapokon, most van egy ismerősöm a hármas metrónál aki gyakran elvisz a vezetőfúlkében :D ennek a hobbimnak hála megismertem jópár jófej embert..

Az én sulimban is a fő téma: játékok sorozatok meg foci..

Ha érdekel vmi akk írj..:D 17F

2013. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kicsit furcsa hallani, hogy vannak akik nemcsak gép előtt ülnek. DE szerintem ez pozitív.
2013. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Óvodás korom óta mozdonyvezetőnek készültem... meg szerintem sokan mások is vannak így akik nem csak akkor döntötték el, hogy ezt a hivatást választják, mikor 8. után választani kellett, hogy mégis merre tovább.
2013. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd kinövöd...
2013. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem nem fogom kinőni :D
2013. nov. 11. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Miért kellene "kinőni"? Ha valaki vasútbarát, az nagyonis jó dolog, ugyanis a vasút környezetbarát és gazdaságos, nagyon biztonságos közlekedési mód.

Elég sok vasútbarát van Magyarországon is, szép számban fogy pl az Indóház magazin, sok vasútmodell kiállítás van. A férfiakat főleg érdekelheti a vasút műszaki oldala. (Különben a vasút és MÁV nem éppen ugyanaz.)

2013. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
55%
Figyelj, most őszintén fogok válaszolni, nekem van egy osztálytársam aki él hal a vasútért. Mikor 1. sök voltunk a Thomas volt a kedvenc meséje és olyan füzetei voltak stb. Ma eltelt 7 év, és a srác még mindig imádja a vonatokat és a gyermek vasúton kalauz (jegyvizsgáló, ő így mondja. Na nálunk ő a tipikus "Loser", bár nem feltétlenül azért mert vasutas, de az a lényeg, hogy folyton a vasútról beszél és ez egy kicsit idegesítő, pedig én viszonylag jóban vagyok vele. Szerintem ha van egy ilyen rajongásod akkor az nem baj, sőt tök jó, hogy van egy érdeklődési köröd, de azért vigyázz mert a nálad agyatlanabbak könnyen cikizhetnek miatta. Úgy hogy a barátoddal beszéld meg, vagy találj egy ugyanilyen érdeklődési körűt ( mert a barátod lehet hogy unná, saját tapasztalat) és vele beszéld meg, de ne verd nagydobra. Remélem tudtam segíteni.
2013. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyiban egyetértek, hogy az nem jó, ha valaki csak egy dologról tud/hajlandó beszélgetni, legyen az bármi is, nem szabad hagyni, hogy az ember érdeklődése, beszédtémája beszűküljön, de ennek már semmi köze a vasúthoz. :D Ez nem vasút specifikus dolog.
2013. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez mndennel így van, vannak ismerőseim, akik nem képesek, csak a fociról beszélni, vagy valami másról, próbálok én is nyitott maradni más témában is.
2013. nov. 13. 07:47
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Én vagyok aki elsős korunkban Thomas rajingó volt. (az előbbit egy osztálytársam írta) Én ahogyan ő is mondta nagyon kedvelem a vasutat. Ne szégyelld, ne hagyd, hogy csúfoljanak e miatt (én ezt már csak tudom). Vállald fel, hogy te szereted! Ami pedig fontos, hogy sokszor én is elfeledkezem róla, hogy túl sokat beszélek róla, de én ilyenkor azt gondolom, hogy a másikat figyelmeztetni kell és nem cikizni. Remélem tudtam segíteni. Ha pedig egy igazi vasutas csapathoz akarsz csatlakozni akkor a Facebookon találsz egy VASÚT RAJONGÓK KLUBJA nevezetű csoportot, ahol csupa vasútimádó van. Várunk sok szeretettel! 

2013. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!