Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kecskemét KK kisvasút?

Kecskemét KK kisvasút?

Figyelt kérdés

Régebben rengeteget utaztam a kecskeméti kisvasúttal és nagyon szomorú voltam amikor megtudtam hogy bezárják.

SEGÍTSETEK !!! Szeretnék pénzt utalni a vasúttársaságnak aki üzemeltette csak nem tudom hogy személy szerint kivel beszéljem meg a dolgot és kinek utaljam a pénzt, hogy újraindítsák a vasutat.



2013. okt. 13. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kecskemét KK-t már bezártTÁK. Amúgy a MÁV üzemeltette, és az újranyitás a minisztérium megrendelése alapján múlik.
2013. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj inkább Felcsútra, ott újra nyitják a bezárt vasútvonalat. Kecskemét nem olyan fontos.
2013. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a kemencei kisvasutat üzemeltető Kisvasutak Baráti Köréhez hasonló szervezetet össze tudsz hozni, továbbá meg tudsz állapodni a magyar állammal a vonal üzemeltetéséről (amihez àllami támogatást legfeljebb kiegészítő jelleggel, pl. egy uniós turizmusfejlesztési projekt társfinanszírozásaként kaphatsz), akkor utazhatsz még a vonalon. De az idő ellened dolgozik.
2013. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%

Aligha indítják újra, nézd meg milyen állapotban vannak azok a sínek is, felfalta már őket a rozsda.

Amikor még pár éve ment a vonat, akkor is ilyen max. 30-40 km/h sebességkorlátozás volt, pont a sínek miatt.

Meg a vonat legutolsó utján Bugac felé az egyik kocsi kisiklott. Hát én fel nem ülnék rá, életveszély. :D

2013. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 10 deka farhát ***** válasza:
Az utolsó hozzászólás tömény baromság. A kecskeméti kisvasúton sosem volt 35 km/h-nál nagyobb a sebesség. 20-25 km/h-val jártak az utolsó években a vonatok. A sínek pedig mindenhol rozsdásak, maximum a működő vonalakon simára van kopva a fejük. De csak az.
2014. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!