Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Néhány iskolás fiatal miért...

Néhány iskolás fiatal miért nem tud a buszokon kulturáltan, normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés
Azokról beszélnek, akik hangoskodnak, hangosan nevetgélnek, vagy kiabálnak, vagy nem férnek a bőrükbe. Számomra az ilyenek elég zavaróak, egyesek miért nem tudnak normálisan viselkedni legalább a buszon?
2013. szept. 27. 16:29
 1/5 anonim válasza:

A sulitársaim is ilyenek...Ordítoznak,bömböltetik a zenét,elmondják jó hangosan,hogy hogy rúgtak be péntek este 13 évesen...undorító.

13/L

2013. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

ez már 7-8 éve is így ment és csak egyre rosszabb lesz.


erre csak azt tudom mondani hogy tanulj szorgalmasan hogy legyen majd jó melód és vegyél egy kocsit hogy elkerüld a tömegközlekedést idősebb korodban.

addig azt tudom tanácsolni hogy dugj be egy fülest a buszon hogy ne halld a sok majmot.

2013. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Addig örülj amíg csak pár fiatal csinálja ezt.

Egy 10-15 fős cigány csordához képest pár fiatal semmi, mifelénk meg kb ez a minimum létszámuk a buszokon...

2013. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Undorító. Nem egyszer volt, hogy szálltak fel kisebbek a buszra és a 17 éves majmok szegény gyereket basztatták. A buszsofőr megállt és közölte velük, hogy számukra ez a végállomás, alias: "Takarodjatok le a buszról, és hagyjátok békén ezt a gyereket" Többen odamentek megköszönni és "gratulálni" a sofőrnek.
2013. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, csak ezzel az a baj uccsó, hogy nekik áll feljebb, és megy a panasz anyunak, hogy leszállított a sofőr ok nélkül. az a baj ezekkel, hogy otthon le van sz*rva a nevelésük...én 21 vagyok, nem vagyok annyira idős, és tudok kultúráltan viselkedni, mert megtanítottak rá. manapság egyre gyakoribb, mert nincs egy olyan középréteg, mint én. vannak a szegényebbek, azokról köztudott, hogy otthon sincs minden rendben, a másik véglet az újgazdagok, akiknek csak apu tömi hetente a zsebüket pénzzel, hogy ne is lássa őket otthon.
2013. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!