Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el Városkaputól...

Hogyan jutok el Városkaputól Zuglóba?

Figyelt kérdés

Zuglóban találtam munkahelyet az Erzsébet királyné útján és nem tudom, hogy hogyan juthatok el legegyszerűbben oda Városkaputól. Dunakeszin lakom és odáig buszoznék és onnan szeretnék eljutni de úgy, hogy azért egy 15-20 percnél ne legyen több.. Valaki tudja esetleg hogy hogyan és mivel lehetséges ez? Köszönöm.


Tudom, hogy vonattal is el tudok jutni, de azzal nem szivesen megyek, mert állandóan késik, a busz meg azért nagyjából időben itt van!



2013. szept. 25. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Garantáltan több lesz az 20 percnél, mert Rákosrendező beékelődik a két településrész közé és azt bizony meg kell kerülnöd.


Északról: 196, 196A busszal Újpalota felé, majd a 69-es villamossal a Mexikói út felé.


Délről: M3 metróval Kőbánya-Kispest felé a Forgách utcáig, 32-es busszal pedig az Erzsébet királyné útjáig. Innen hàzszámtól függően 3, 62, 62A vagy 69 villamossal, vagy 5-ös busszal kell utaznod. (Az 1-es villamos lenne még alternatíva Árpád híd és Erzsébet királyné útja között, de azt most hosszú hónapokra kiüti az átfogó felújítás.)

2013. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. hát akkor sajnos ezek szerint marad a vonat.
2013. szept. 25. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!