Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy diszgráfiás diák vagyok....

Egy diszgráfiás diák vagyok. Hogyan lehet ingyen utazni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel sehogy.
2013. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszel jegyet. Csak ezt bliccelésnek hívják...
2013. szept. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mivan???? Mi köze a diszgráfiádnak az utazáshoz??? Bliccelni lehet, de nem szép dolog!
2013. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

ingyen utazni úgy, hogy jegy nélkül szállsz fel a buszra...


tartós beteg igazolvánnyal lehet, amennyiben olyan betegséged van amire ez jár, de a diszgráfia nem tartozik ehhez, annál azért súlyosabb betegség vagy fogyatékosság "kell"

2013. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Az utolsóval nem értek egyet, pl. laktózérzékenységre is lehet kapni magas kedvezményt, na annak tényleg nem sok köze van az utazáshoz, és nem is föltétlenül súlyosabb. Egy diszgráfiás szerintem inkább rászolgálna, hiszen nehezebb a menetrendek böngészése, meg úgy az egész kiigazodás az egészben.
2013. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Diszgráfiával sehogy. De a tanulmányaid során kaphatsz kedvezményeket, ha tényleg van hivatalos papírod róla (tuti, fiam diszgráfiás).
2013. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ahhoz képest, hogy diszgráfiás vagy, ezt a mondatot elég helyesen sikerült leírnod. :D
2013. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mivel a diszgráfia mentális probléma, szerintem nem lehet tartós betegségről (=fizikai hátrány) beszélni, ergo kedvezmény se jár.

Ilyen erővel egy bukott diáknak is járna kedvezmény.

2013. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sehogy. Ne már, hogy azért, mert valaki nem tud helyesen írni még ingyen is utazzon. Nonszensz lenne...
2013. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!