Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem jó a Vértes volános...

Miért nem jó a Vértes volános buszra a Kisalföld volános diákbérlet? Hallott erről valaki valamit?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én suliba Vértes volánnak megyek, de haza már a Kisalföld volánnal. Reggelente a busz sofőr mindig megnézi a jegyet, viszont haza fele senkit nem érdekel. Egy csajjal múltkor jegyet vetettek, mert Kisalföld volános bérlete volt. Én nem fogok 2 fajta bérletet venni, eddig senki nem variált a bérletekkel. Akkor most miért kell?
2009. okt. 31. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
2 külön cég, de biztos van, akit nem érdekel, ezért nem nézi.
2009. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Hát ennyi erővel én BKV-s bérlettel is utazhatnék a Vértes Volánnál? Há nem!
2009. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha ugyan azon az útvonalon közlekedsz, akkor nem köthetnek bele.Hiszen a bérletigazolványon rajta van hogy honnan hova utazol vele. Ha mégis, én mennék reklamálni a buszvégállomásra, hogy akkor legalább egy igazoló papírt vagy valamit adjanak, hogy ne zaklassanak már.
2009. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mert még több pénzt szeretnének kicsavarni belőled. Amennyi pénzt elkér a Vértes Volán, annyiból igazán vehetnének egy működő fűtőberendezéses buszt.

Amúgy ne vegyél 2 fajta bérletet. Adjanak először egy magasabb színvonalat. Ha meg megakar a kaller büntetni, akkor meg elküldöd, vagy mondasz egy random helyet ahol laksz, azt jólvan.

2009. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Én Kecskemétről járok Pestre és van, hogy kunság volánossal, ami Kecskemétről indul, van, hogy Körös volánnal, meg a fene tudja, hány féle megy keresztül Kecskeméten Pest felé. Nem lehet, hogy valamit rosszul értettél? Ha megvan, hogy melyik megállótól melyikig érvényes a bérleted, azon belül felszállhatsz a volánra, nincs ilyen különbség.
2009. nov. 1. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazon az útvonalon, hacsak nem speciális járatról van szó (egyes távolsági és nemzetközi gyorsjáratok, csak jeggyel vehetők igénybe, de ez külön meg van hirdetve a menetrendben), kötelesek elfogadni! Ha nem, akkor mehet a panasz!
2009. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinem nagyon köszönöm a válaszát!
2009. nov. 10. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!