Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el leggyorsabban...

Distance10 kérdése:

Hogyan jutok el leggyorsabban Ráckevére?

Figyelt kérdés
kocsival nem tudok sajnos menni...valami más?

2013. júl. 11. 22:48
 1/7 Morozov válasza:
Helikopterrel
2013. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HÉV kivisz.
2013. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Attól függ honnan de közvágóhídtól megy ki ráckevére hév
2013. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Helikopter... -.-" többi választ köszönöm közvágóhid nekem 15 percre van :) az jó lesz
2013. júl. 12. 01:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Budapest-Közvágóhídtól megy közvetlen vonat Ráckevére (HÉV vonal) :) Nézd meg előre a menetrendet, van olyan vonat, ami nem áll meg a kis megállókban, annak rövidebb a menetideje (régen ezek sebesvonat voltak, de ma már több helyen állnak meg, úgyhogy már nem sebesek, de azért hamarabb odaérsz velük)
2013. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel jellemzően óránként megy a HÉV, aligha van jelentősége annak, hogy gyorsított-e vagy megáll mindenütt, nem ez alapján választ az ember...
2013. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én ez alapján választottam :) előre megnéztem a menetrendet, és úgy választottam vonatot, hogy ne a mindenütt megállóssal menjek.


(amúgy a "HÉV" nem megy sehova, mert ez a vonalnak a neve. Mint ahogy nem "autópályával" megyek, hanem kocsival)

2013. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!