Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hányas számú busszal jutok el...

Hányas számú busszal jutok el Budapest Nyugati Pályaudvarról a Keleti Pályaudvarra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ragaszkodsz a buszhoz?

Mert trolival szerintem egyszerűbb.

Nyugati pu. főbejáratán ahogy kimész, balra fordulsz. Kb 100 m után van egy keresztutca ez a Podmaniczky utca. Átmész a zebrán, majd balra fordulsz, rögtön előtted lesz a trolimegálló. Felszállsz a 73-es trolira, és a végállomásig, ami a Keleti pálaudvar, le sem kell szállnod.

2013. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván vidéki, azért mond buszt. Nem szokott a villamoshoz, metróhoz, trolihoz.
2013. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy jó-e a troli, mert lehet a Kérdezőnek akármilyen egyéni fenntartása a trolival szemben. Mondjuk fél, hogy megrázza.
2013. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

második,aki vidéki,az is tud máson utazni,nem csak buszon :)

amúgy 73-as.

2013. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félre értés ne essék, nem pejoratívan mondtam, hogy vidéki. Csak Magyarországon néhány kivétellel a városon belüli tömegközlekedés kizárólag buszt jelent, így aki ehhez van szokva, az így is fogja feltenni a kérdést, nem azért, mert amúgy trolifóbiája van.
2013. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!