Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ellenörök rendörrel?

Ellenörök rendörrel?

Figyelt kérdés
tegnapleött fellszált egy nagy darab ellenör a 70es trollira,és volt vele egy biztonsági őr ruhás ember ember is rendör igazolvánnyal a nyakában,rendör övvel.elég agreszívan dolgoztak mindenkin átmentek és akinek nem volt bérlet annak azt mondták hogy beviszik.ti találkoztatok már ilyennel?
2009. okt. 14. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyennel, de csak úgy ne hogy már bevigyenek valakit, ha pl. nincs bérlete és tudja magát igazolni. Elég érdekes és elgondolkodtató történet.
2009. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy így lenne rend a buszokon is,pl barna bőrüek tapizzák röhögve a tizenéves lányomat,azt kinek tud szólni ?
2009. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr ruhában rendőr jelvénnyel??? Na azt megnéztem volna! most akkor rendőr vagy biztonsági őr volt. Mert ez se mindegy. Gyanítom őr volt,és akkor ő szívhatott volna nagyot hogy rendőrnek adta ki magát!
2009. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy szabadnapos rendőr volt.Én már hallottam ilyenről.
2009. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Békáson is rendőrökkel állnak az ellenőrök.

Mondjuk én eleve gusztustalannak tartom, hogy a forgalmasabb helyekre csak úgy tudsz belépni, ha jegyet veszel ,vagy a bérletet felmutatod, mint pl Sziget fesztivál idején, mikor direkt Árpád hídhoz állnak, amúgy az év többi napjain nem nagyon. De ez van.

2009. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bizony van ilyen! De én is kaadtam már hasonlóba, na most amint mondtam neki, hog ykérem a jelvényszámát és leellenőröma 107-en, érdekes módon, már nem is lett annyira erőszakos , sőt már smemit sem akart.

Az a baj emberek, h sokan visszaélnek az ilyen hülységekkel, hogy egyenruha, na meg rendőrjelvényt is az szerez aki akar, csak az nem mindegy, hogy sorzsámozott-e vagy sem. KÉRJETEK sorszámot mindig, akkor nem fog ez történni !!

2009. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát az szerintem se rendőr volt,fekete gyakorló és hozzávaló zubony volt rajta,és melé elég értelmetlen szétcs..szet feje volt.nem tűnt rendőrnek
2009. okt. 14. 19:54
 8/8 anonim válasza:

Csatlakozom a tegnap 19.02-eshez, annak ellenére, hogy én is rendőr vagyok.

KÉRJETEK JELVÉNYSZÁMOT, ha nem vagytok biztosak abban, hgy rendőrrel álltok szemben. Akinek POLICE felirat van a jelvényén (ilyet bárki vehet), az nem rendőr, vagy valamit sumákol.

Amúgy igen, járnak ellenőrökkel rendőrök, de ilyet még én sem hallottam, hogy valakit azért bevigyenek, mert nincs jegye. Max, ha nem tudja magát igazolni, de ez is egyre ritkább.

2009. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!