Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tata-Komárom-Győr vasúti...

Tata-Komárom-Győr vasúti vonalon a vonatpótló autóbuszok miatt hány perc késésre lehet számítani?

Figyelt kérdés

19-én, 20-án vizsgázom, de csak 25-én közlekednek majd újra a vonatok normálisan ( [link] vizsgára pedig muszáj valahogy bejutnom. Arra gondoltam, hogy biztos, ami biztos bemegyek egy órával előbb.

Aki utazott az említett vonalon, az leírná a tapasztalatait, hogy mennyit késett (ha késett) a vonat?

Azt olvastam, hogy ha gyorsvonattal mennék, akkor Tata és Győr között autóbusszal kell mennem végig, de mikor én megyek csak személyvonat megy, tehát akkor elmegyek Almásfüzitőig, ott átszállok a buszra, Komáromban pedig vár a vonat ami Győrig elvisz?

Visszafele még nem tudom, hogy gyorsvonattal vagy személyvonattal tudok-e hazajönni, ha személyvonattal jövök, akkor ugyan úgy, mint odafele vonattal elmegyek Komáromig, ott átszállok a buszra, Almásfüzitőn pedig ismét vonatra? Ha gyorsvonattal tudok hazafelé jönni akkor vonatra nem is kell szállnom, mert a busz elhoz közvetlenül Tatára?

Almásfüzitőn és Győrben hol kell felszállni a vonatpótló autóbuszra? (Leginkább az érdekelne, hogy Győrben hol kell, mert Almásfüzitőn tudom követni a leszálló tömeget, de Győrben onnan indul a busz, úgyhogy ott lennék inkább gondban.)


2013. jún. 17. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne percekben gondolkodj!

Ha fontos a vizsga akkor megéri 2 órával elötte is bemenni,mert valljuk be hogy amáv nem arról híres hogy időben jön és megy.

2013. jún. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor utaznál?


Ismerős múlthéten oda-vissza 2-2 oraalatt megjárta Győr-Keleti távot railjettel. Válassz te is nem személyvonati megoldást.

2013. jún. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos korábban nem tudok menni, 7:45-re kell mennem, 5:30-kor megy, ha jól emlékszem, ezzel érek oda egy órával hamarabb, ennél előbb nem megy vonat. A Railjet nem áll meg Tatán csak Tatabányán, oda meg megint eléggé körülményes lenne eljutni. A Railjet egyébként közlekedik rendesen? Azt olvastam, hogy Almásfüzitő-Komárom között egy vonat sem jár.
2013. jún. 18. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:

A 8:00-s vizsga esélytelen, azt halaszd el, vagy keress valami szállást Győrben, és menj le előző nap :) Budapestről Tatabányáig megy Railjet vonat, Tatabányától Győrig IC Busz (vasúti díjszabással vonatpótlóként). Tehát a legelső Railjet az 6:05-kor indul Budapestről, 6:54-re van Tatabányánb. Legjobb esetben egy negyen órán belül elindul az első busz, de Győrbe 8:00-nál hamarabb nem ér oda, vagy ha igen, akkor is csak pár perccel. Mire átérsz az egyetemre, már lekésted a vizsgát :/


Vagy ha nagyon nem tudsz szállást szerezni, akkor a Déliből 4:30-kor indul egy személyvonat Almásfüzitőre, Almásfüzitőtől Komáromig vonatpótló, Komáromtól újra személyvonat. Ezzel a variációval jobb esetben 6:47-re, rosszabb esetben 7:23-ra Győrben vagy, onnan 11-es vagy 6-os busszal még épp beesen a vizsga elejére (City buszt felejtsd el).

2013. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!