Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudok eljutni a nyugati...

Hogy tudok eljutni a nyugati pályaudvartól a Ludwig múzeumig? (1095 Budapest, Komor Marcell u.1. )

Figyelt kérdés

Segítene valaki, hogy hogyan tudnék eljutni oda ?

Nagyon fontos lenne. Egyedül mennék megnézni a Capa kiállítást, és nem vagyok ismerős pesten. Valaki segítsen légyszíves.

Ám elmehetek oda egyedül, hogy nem foglaltam le jegyet?


2009. okt. 8. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A Nyugatitól metróval a Ferenc körútig, onnan két villamosmegálló a Boráros tér, 4-es 6-os a Móricz Zsigmond körtér felé, onnan vagy Hévvel talán csak egy megálló, vagy kettes villamossal. Egy csomóban van a Nemzeti Színház(messziről feltűnő), a Művészetek Palotája és a Ludwig Múzeum. Biztos, hogy be tudsz menni akkor vásárolt jeggyel.
2009. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a nyugatinál felszállnék egyből a 4-6-ra és úgy mennék a Boráros tér -ig az nem jó?
2009. okt. 8. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
De úgy is, látod, jobban tudod, mint én, pedig én vagyok a pesti.
2009. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Deák térről indul egy busz járat a múzaumhoz. CAPA járat a neve. A bkv honlapján fennt van mikor indul. Ingyenes.
2009. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!