Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol találom a 12-es villamos...

Hol találom a 12-es villamos megállóját Újpest-Központnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még soha nem jártam az Újpest-Központ közelében, holnap reggel viszont emelt érettségizni megyek... Tudnátok segíteni, merre induljak a metróról leszállva? 12-es villamossal Rákospalota felé szeretnék menni. Köszönöm szépen előre is!

2013. máj. 9. 13:44
 1/4 A kérdező kommentje:
ahogy most nézem, a 14-es is jó, de gondolom ezek egy helyen állnak meg :)
2013. máj. 9. 13:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy feljössz a metróból, egy nagy kör alakú "térbe" érkezel, onnan lehet több irányba a felszínre jönni. Neked balra kell tartanod és ahonnnan kijöttél, onnan számolva a 2. feljárón kell kijönnöd...Ahogy beérsz a kör alakú "térbe" balra egyből lesz egy feljáró, de az a BURGER KING-hez vezet, utána jönnek a telefonfülkék (meg a csövesek) és neked a következőn kell felmászni. Az lesz a 12-es, Rákospalota irányába.
2013. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha esteleg nem volt elég érthető, ahogy írtam, nézd meg a képet, lerajzoltam!

Egy kalappal holnapra!


[link]

2013. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat! és kedves tőled, hogy így foglalkoztál a dologgal :) ment a zöld, menne legalább tízszer, hálás vagyok! :)
2013. máj. 9. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!