Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Dunaújváros vasútállomáson...

Dunaújváros vasútállomáson mennyit kell várni a buszra ami elvisz a dózsa moziig?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
15 percenként járnak helyi járatos buszok a vasúttól a központ felé.
2013. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem időzítve van a vonatokhoz mert 10:40-re kell beérnem az SZTK-ba és 10:28-ra van ott a vonat. Nem szeretnék ezért 2 órát ott várni.
2013. ápr. 23. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán nézd meg akkor a www.albavolan.hu oldalon a menetrendet. Mindenesetre kétlem, hogy NETTÓ 12 perc alatt àtérsz.
2013. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem ott azt írja 10:15-kor és 10:45-kor indul a Volán-telepről. És utána következik az állomás. Hamarosan kiderül hogy sikerül-e.
2013. ápr. 24. 09:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikorra sikerült beérned?
2013. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A baj az,hogy már a vonat is bizonytalan,hogy odaér-e.Ugyanezen a vonalon [link] ,ma volt 1 órás késés is délután. Sajnos ezzel rontják el a MÁV-ot,mert aki megteheti,inkább más alternatívát választ közlekedésre. Tudom hohy nem ez volt a kérdés,csak megjegyeztem, mert ezzel is kalkulálni kell
2013. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én már jártam úgy, hogy a 28-ra beérő vonat késett 1 percet, 29-re ért be, hétvége volt, ekkor 31-kor indult as helxihjárat, 31-re a megállóban voltam, de már elment. Ennyit az összehangolásról, 2 pecet kellett volna várnia, hogy a leszálló utasok elérjék, és ne kelljen fél órát várniuk. Én nekivágtam gyalog, úgy kb. 15-20 perc az út, át kell menni a síneken az álliomásépülettel ellentétes oldalra, és az aluljáró mellett a túloladalon lemenni az úttestre, onnan sokáig egyenesen majd jobbra.
2013. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam az előbb, 30-kor indult a helyijárat, és 31-re, mire odaértem már nem volt ott.
2013. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A vonat időben ért be de a busz sehol nem volt már. Úgyhogy nem lehet arra kalkulálni hogy majd a busz bevárja a vonatosokat. Végül is nem lett nagy gond belőle de akinek tényleg időben kell beérnie az jól megszívta.
2013. jún. 9. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!