Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok el legegyszerű...

Hogyan juthatok el legegyszerűbben a Keleti pályaudvartól a XIII. kerületi Újpest városkapuig?

Figyelt kérdés

Reggel 9-re, inkább fél 9-re kell egy vizsgára mennem a Váci útra, 7.15-re ér a vonatom a Keleti pályaudvarra. Nekem úgy mondták, hogy keletiből 2-es metróval irány a Deák térig, majd a Deák térről át a 3-as metróra, azzal az Újpest Városkapuig. Valóban ez a legegyszerűbb? Az átszállásnál tényleg nem kell új jegyet vennem? Így a metrózás összesen 350 ft (oda-vissza 700) lesz??

Előre is köszi.


2013. márc. 13. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

bkv.hu Útvonaltervező...


Amúgy a metro az tuti, mert nem lehet eltévedni, és csak 1-szer kell átszállni. Azt nem tudom, hogy kell-e másik jegyet lyukasztani átszálláskor, vagy sem.

2013. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, így a legegyszerűbb és leggyorsabb. És valóban csak egy jegy kell a teljes útra.Szóval stimmel a 700 ft oda-vissza.

Sok sikert a vizsgához!

2013. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
néztem útvonaltervezőben is. metrók gondolom maximum legrosszabb esetben is 5 percenként járnak azért így délelőtti órákban... (?)
2013. márc. 13. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggel 3 percenként jár, max fél óra alatt a Városkapunál leszel. Mehetsz a 30-as busszal isa Keletitől Újpest központig, onnan kb 10 perc séta a Városkapu megálló. De a metró a jobb, ha nem ismered Pestet.
2013. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) indulok :DD
2013. márc. 14. 04:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!