Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hova tehetem a bőröndömet, ha...

Hova tehetem a bőröndömet, ha helyközi busszal utazok? A busz aljába? Kell érte külön fizetni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A busz alján lévő tárólo direkt erre való, oda nyugodtan berakhatod. Külön fizetni érte nem kell.
2009. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen ingázom Pécs és a lakóhelyem közt, úgyhogy tudok adni néhány tippet is.

Igen, a bőröndödet alulra teheted, nem kell érte fizetni, csak ha hosszabb távra utazol, és a busz megáll pihenőre, azért néha nézd meg, megvan-e, nem pakoltak-e rá, ilyesmi. Mert előfordulhat, hogy valaki véletlen elviszi a tiédet, mert ugyanolyan a bőröndötök.

Erre egy jó tipp: tegyél egy szalagot a cipzárra, vagy a fogantyúra. Vagy valamit, amiről, ha ránézel egyből tudod, hogy a tiéd. Tudom, hogy van rajtuk egy kis zseb, amire az adataid írhatod, de sokan abszolút nem figyelnek oda rá, nálam többször is előfordult, hogy azon sakkoztam melyik a bőröndöm.

Ja, és persze az ördög sosem alszik, úgyhogy a bőröndöd lehetőség szerint zárd le. Egy kis lakattal a cipzárakat, vagy gyorskötözővel, hogy ne tudjanak még csak véletlenül sem belenyúlni.

2009. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!