Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Honnan tudhatom, hogy jogos e...

Honnan tudhatom, hogy jogos e a kiküldött BKV-s pótdíjfizetés felszólítás?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja küldtek egy felszólítást, 24ezer forintról, kifizettem, mert emlékszem, hogy egyszer még valamikor megbüntettek. (de az is régen volt) Most több éve folyamatosan van bérletem, de kijött egy újabb felszólítás már 50.000! forintról. A kérdésem az, hogy mit tehetnék? Semmi konkrétumot nem írnak benne, csak hogy pótdíjtartozás (3 összeg van felsorolva) és hogy 5 napon belül fizessek.

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni. :)

20/L


2009. szept. 11. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ha akácfa utcába bemész, akkor ott elvileg tudnak neked "segíteni". csak mond el, h nemérted h miért jött ezaz 50ezer ft, és ott eltudják "mondani" (kiabálni) h miért.
2009. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd a feladott csekket ha megvan. De lehet, hogy más akit igazoltattak, és ismer téged a te adataidat mondta be, és neked semmi közöd az egészhez. Mondd, hogy mutassák meg a jegyzőkönyvet (gondolom kell olyat aláírni, ha büntetnek), hogy valóban a te aláírásod-e?
2009. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé bizonytalan vagy a büntetésekben, nem lehetséges hogy valamikor már megbüntettek és azt nem fizetted be?
2009. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De igen, ezt írtam is, hogy megbüntettek egyszer és 3 hónapja jött egy ugyanilyen felszólítás, azt befizettem és ezért nem értem, hogy most akkor ez most mi? A kezemet nyújtom és az egész karom kell?
2009. szept. 11. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy MÁSIK büntire gondoltam.
2009. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!