Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem értem ezt a trolimenetet...

Nem értem ezt a trolimenetet Debrecenben, hogy kell ezt értelmzeni?

Figyelt kérdés

Itt a 2-es troli (Köztemető-Segner tér) amivel el akarok jutni a Petőfi térről,olyan 7körül. Nah most nem értem ezt hogy 6:6-10, 7:6-10 akkor most hogy jön a troli? 7:058után kellene nekem hogy jöjjön,valaki ki tudná számolni hogy akkor 7körül hányra van ott a Petőfi térnél a troli? Köszönöm!



[link]


2009. szept. 7. 15:31
 1/6 anonim válasza:
100%
munkanapon 6-8ig 6-10 percenként jár
2009. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

utána 8tól délután 3ig 8-12 percenként jár, szóval érted!

troliknál nincs meghatározva h mikor indul, csak annyi h milyen gyakran jár, mivel elég sűrűn járnak

2009. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem a trolitáblákat, pedig apám meg tesóm is DKV-s :) de nem is figyelem mert a troli MINDIG jön, folyamatosan, így ha elmegy az egyik, nem kell sokat várni hogy jöjjön a másik.
2009. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

15:50-enek

Azért az abban a formában nem igaz hogy nincs meghatározva mikor kell neki indulni. A munkalpon rajta van hogy neki pl: 6:10-kor el kell indulni az XY végállomásról és 6:33-ra kell kiérni az YX végállomásra.

2009. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor mondjuk h ha elindul 6:50kor akkor 7:10re ott van az állomáson? köszike
2009. szept. 7. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Menetrend szerint igen.

De pesten azért van egy ilyen lábjegyzet: A városi közlekedés sajátosságai miatt néhány perces menetrendi eltérések előfordulhatnak.

2009. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!