Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok eljutni az...

Hogyan tudok eljutni az Ortutay kollégiumtól (Szeged) a Mars térre busszal, pénteken úgy hogy Mars térre kéne érnem 15:30-kor? (akk indul a buszom)

Figyelt kérdés
Vasárnap pedig hogyan tudnék a Mars térről a kollégium közelébe jutni 17:30 körül?
2009. szept. 4. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, az Ortutay Kollégium a Boldogasszony sugárúton van. Ott jár az 1-es villamos, bár most a sínpálya felújítása miatt úgy tudom villamospótló buszok járnak, felszállsz az Aradi téren, és leszállsz a Pacsirta utcánál. Onnan kb. 2 perc a Mars tér.

Vagy a Szentháromság utcán felszállsz pl. a 83-as vagy 83A jelzésű buszra, ami pont a Mars térnél tesz le.

Vagy kimész az Indóház térre a vasútállomáshoz, és onnan is indul busz a Mars térre, úgy emlékszem, a 21y és a 11-es. Pillanatnyilag nem tudom letölteni a Tisza Volán honlapját rendesen, de ha bejön, beírom az indulási időket.

2009. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyit sikerült kibogozni, hogy az 1-es villamospótlóval szerintem a legegyszerűbb eljutnod a Mars térre. Belinkelek egy oldalt, azon ki tudod keresni, hogy mikor indulnak a buszok:

a Mars tér irányába: [link]

Vasárnap visszafelé (ki kell sétálnod a Tavasz utcáig, kb. 5 perc): [link]

2009. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, Isten vagy:)
2009. szept. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!