Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol tudok BKV jegyet venni a...

Hol tudok BKV jegyet venni a Kőbánya alsó vagy esetleg a Kőbánya-Kispest pályaudvaron?

Figyelt kérdés

Ezzel kapcsolatosan még szeretném tudni, hogy:


Lehet-e online venni?

Szegeden lehet-e valahol kapni? (pl. pályaudvar)

Napijegy váltható-e a buszon?


Köszi!


2009. aug. 31. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Metrókban van pénztár. Ott mindent kapsz.
2009. szept. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak, hogy ott nincs metrómegálló.
2009. szept. 1. 07:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Kőbánya-Kispesten a metróállomáson van pénztár ott mindenféle jegyet tudsz venni.

Kőbánya-alsón is (Liget tér) van BKV pénztár hogy helyileg hol azt sajnos nem tudom (talán a tartózkodónál)

[link]

2009. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Szegeden nem hiszem hogy árulnak BKV bérletet

Online nem lehet venni

Buszon csak vonaljegy váltható ami 400Ft/utazás (és csak a matricával jelzett járműveken)

2009. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen a Liget téren tényleg van a bkv.hu szerint csak azt nem tudtam eddig, hogy a Liget tér a Kőbánya alsó állomás mellett van.

2009. szept. 1. 13:22
 6/9 A kérdező kommentje:

De a vasútállomás (Kőbánya alsó) és a Liget tér között is van egy kis távolság, nem? Vagy pont mellette van.

Sőt a BKV honlapján úgy láttam, hogy az már az egyik megálló, tehát addig el kell gyalogolnom.

[link]

2009. szept. 3. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:
A liget tér pont ott van ahova lejössz a Kóbánya-alsón a buszvégállomásra. A 9-es busz úgy érkezik meg a Liget térre hogy felmegy Szent László térig és ott fordul be egy utcába amin visszajön a Liuget térhez. Kőbánya-alsó vasútállomás régi neve a BKVnál Kőbánya városközpont volt és a tér neve a Liget tér.
2009. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kicsit bekavarodtam.

Tehát ha kijövök a vasútpályaudvarról Kőbánya alsón akkor már ott van a BKV jegyárusító?

2009. szept. 4. 01:31
 9/9 anonim ***** válasza:
A honalp szerint kell lennie. Persze csak a busz pályaudvarra mész ki (ami a Liget tér)
2009. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!