Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire veszélyes a New...

Mennyire veszélyes a New York-i metró éjszaka?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik része. A manhattani például eléggé.
2013. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
én nappal sem állnék elé,szerintem elég veszélyes lehet...
2013. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát a pestihez képest mégegyszer olyan veszélyes.
2013. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
biztos sok new york-i metróhasználó olvassa a gyk
2013. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
A budapestinél jóval gyakoribbak a vagyon elleni bűncselekmények, de ez egyes szakaszokon nappal is rizikófaktor. Éjjel a peronokon vannak biztonságos várakozási zónák, kivilágítva, bekamerázva.
2013. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Éveket töltöttem New Yorkban és remélhetőleg fogok is majd még. Nappal egyáltalán nem veszélyes, sehol sem, még South Bronxban sem. Elég sűrűn kellett végig mennem Brooklyn-on, egészen Coney Islandig az N metróval, sokszor 2-3 an voltunk a szerelvényen és azok is elég gázos formák voltak, de soha senki nem kötött belém. Éjszaka az kissé más tészta... Akkor megtelik a metró feketékkel nem értem miért és hogyan. Amikor buliból jártam haza Manhattan-ből Queens-be általában hajnali 2-3 óra felé, sokszor én voltam az egyetlen fehér az egész szerelvényen :D Az nagyon para volt az első pár alkalommal :D mikor megláttam egy másik fehért felszállni elkezdtem csakis őt bámulni, az valami megnyugvással töltött el... De, egy idő után rájöttem, hogy fekete embertársaim épp akkora érdeklődéssel veszik tudomásul jelenlétemet, mint fehér embertársaim mikor felszállok a metróra a Batthány térnél :D Sőt mégkésőbb rájöttem, hogy azért van tele feketékkel a metró éjszaka mert akkortájt csak egy bizonyos járat közlekedett ami keresztül haladt a Harlemen és Bronxon is, és arról tudtam átszállni csak a metróra ami hazavitt. Viszont azon a metrón már csak fehérek és ázsiaiak voltak éjszaka is, ugyanúgy mint nappal és semmi gáz nem volt.

Bocs, ha sokat írtam a lényege az hogy felejtsd el a sok hülyeséget amit hallottál New Yorkban metrózni totál veszélytelen a nap bármelyik szakában.

2013. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gunzin válasza:
56%

hat megprobalok valami okossagot irni, de ez csak az en tapasztalatom ! :)

szoval szerintem tokre veszelytelen, multheten mentem coney island-ra , egyebkent a grand central terminalbol kiindulva, mentem minden hova, to brooklyn/queens, bronx

szoval szeritem nappal egyaltalan nem veszes... vannak emberek akik bevannak kattanva, odamennek hozzad, hozzad szolnak, de latszik rajtuk hogy azt se tudjak, milyen rendezvenyen vannak :D vannak a kodulsok a metron, akik felszallnak, es akkor egy dobozzal a kezunkben ordibalnak es a hajlektalanoknak gyujt penzt :)

en is jartam ugy, foleg barclay center subway station-nel hogy mikor vartam a metro-t akkor korulottem csak 432452352 szines boru volt, es lattak a kakukk tojast( engem ) de meg se se szoltak hozzam :)

pedig eleg vekonyka gyerek vagyok, akibe hamar belekotnek :)

szoval egybe foglalva szerintem se gaz, de oda kell figyelni :)

2013. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!