Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pécsről vonattal érkezem...

Pécsről vonattal érkezem Ferihegyre. Amikor leszállok a vonatról, hogyan jutok el a reptérre? Kb. mennyi idő, mig oda érek a vonattól? Köszi.

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy mész Pécsről vonattal Ferihegyre?
2012. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk átmegy a Keletiből a Nyugatiba tömegközlekedéssel. Vagy elmegy Zuglóig, és ott száll fel a vonatra.
2012. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Kérdező!

Pécs felől a vonat még a környékére sem megy ferihegynek,mert a délibe megy.


Ha debreceni,szegedi v szolnoki vonattal érkeznél akkor le tudsz szállni ferihegyen.

2012. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-mas! Tévedsz. Tegnap óta újra a Keletibe megy a Pécsről jövő vonat. (...Sebaj, jövőre lehet, hogy megint a Délibe megy! XD )
2012. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de még mindig nem tudom, hogy hogyan jutok a reptérre, ha leszállok a vonatról. Ismét a Keletibe fut be a pécsi vonat - onnan megyek tovább ferihegyre.
2012. dec. 10. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Okosan kioktathat 2-es 25 éve vagyok pesti nem kell feltalálni a csövön a lyukat. A kérdezőt kérdeztem hogyan akar eljutni mert más-más módon kell odautazni. Pl. nem is feltétlen kell vonat.

Keletiből M2-deákig-onnan M3-al Kőbánya-Kispest ott 200E busszal Ferihegy. Erre egy átszállójegy elég.


Mehet át Zuglóba ehhez kell egy vonaljegy, majd Zuglóból Ferihegyre vonattal ott átszállni 200E buszra és elmenni a reptérig. Erre a vonat-busz kombóra van speckó jegy Zuglóban kérhető.


Mehet Nyugatiba is át trolival onnan vonattal Ferihegy és 200E busz.


De szerintem legjobb a metró-metró-200E.

2012. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 6/6 os a válaszodat! Azért válsztottam a vonatot Ferihegyig, hogy ne kelljen sokszor átszállni 20 kg-os börönddel + a kézipoggyásszal. Mehetnék A Népligetbe is Pécsről, onnan metró + busz, de azt a variációt nem élveztem az elmült időszakban. Örülök, hogy végre megy vonat Ferihegyre, csak még nem tudom, hogy milyen messze van a vonat megálló, a termináltól.
2012. dec. 11. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó 5km, ezért írták a 200E-t.
2012. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Éretem Kedves 8/8-as. Köszönöm szépen.
2012. dec. 11. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!