Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért kevesebb az elvira.hu...

Miért kevesebb az elvira.hu honlapon a jegy ára, mint a pénztárnál?

Figyelt kérdés
Vetten egy jegyet Budapest - Eger távra a pénztárnál 5660 Ft-ot fizettem oda vissza, viszont az elvira.hu honlapon csak 2200 ft a jegy oda, azaz oda-vissza 4400 ft-nak kellene lennie
2012. nov. 23. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
most néztem meg elvirát a Budapest - Eger távot és te valószínű, hogy 1 kocsiosztályú jegyet vettél/kaptál mert az kerül 2.830 Ftba ami ugye oda vissza 5660 2.osztály lett volna 2200oda
2012. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, én is így látom: te a Budapest-Füzesabony távra 1. osztályú jegyet kaptál. (Tovább Egerig nincs első osztály a csatlakozó vonatokon.) Ez annak fényében lehet érdekes, hogy a pénztárosok csak külön kérésedre adhatnak első osztályra jegyet. Illetve akkor, ha helyjegyköteles (IC) vonaton elfogynak a helyek másodosztályon, node ilyenkor is felhívják a figyelmedet a magasabb árra.
2012. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!