Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Titeket büntettek már meg BKV-n?

Titeket büntettek már meg BKV-n?

Figyelt kérdés

Hogy történt?Mennyire?

Engem pár éve vágtak meg kétszer a matrica miatt kifelé ellenőrzésnél a metrónál.Mindkétszer csaj kaller volt.



2012. okt. 8. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Le volt járva a bérletem és még nem vettem újat.

Régen volt, már nem tudom mennyire.

2012. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hálisten nem. Egyszer ugyan elkaptak, de tovább engedtek egy : ez többet ne forduljon elő.mondattal :D
2012. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, mindig érvényes bérlettel utazom.
2012. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer. Egyik nap meleg volt(mint pénteken) és másnap olyan hideg mint ma. Kabátot cseréltem de a bérletet nem tettem át. Kifelé ellenöriztek de nem volt nálam.Szerencsére a könyvtáros nénink a suliból velem volt és mondta hogy nekem mindig van bérletem igy nem büntettek meg. Mivel szerettem mindig együtt mentünk suliba,ő a Blahán lakott én meg 2 megállóval arrébb igy ott találkoztunk. Moszkvára jártam suliba.
2012. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, bár néha sajnos otthon felejtettem a bérletemet. Egy ilyen alkalommal leszállítottak a villamosról, ám pár ajtóval arrébb sikerült észrevétlenül visszaszállni.


Szegeden viszont nem jártam ilyen jól: egyszer siettem a vonathoz és nem álltam sorba jegyért, de jött ellenőr. Akkor kifizettem a helyszíni bírságot.

2012. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hál'isten Én nem metrózok,mert ott általában akad rendőr is..

BKV buszokon anno mindig leszálltam,ha gázvolt.

Ugyanis az ellenőrnek ne vagy köteles igazolni magad,pláne nemvagy köteles okmányokat átadni neki,

és egy újjal sem érhet hozzád,hogy korlátozzon a mozgásodban..

Tehát csak azt tudják megbüntetni,aki félénk,és nagyon megijed tőlük.

2012. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére, engem még sosem kaptak el, mert mindig érvényes bérlettel, utazom a BKV járművein. F.
2012. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6x öt év alatt, de jobban megérte (5*6000)+(1*8000)=38000 forintot kiperkálni büntikre, mint mindig megvenni a havi bérletet (mondjuk átlagban az elmúlt 5 évben 8500 ft volt, 12*5*8500=510000 ft → sokkal jobban megérte kockáztatni)
2012. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!