Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » úgy lehet diákjegyet venni ha...

úgy lehet diákjegyet venni ha a régi lejárt de az új még nincs kész? (busz)

Figyelt kérdés
sürgős lenne!
2012. szept. 21. 00:26
 1/7 A kérdező kommentje:
diákigazolványom lejárt a régi de az új még nem jött meg (elsős vagyok gimibe)
2012. szept. 21. 00:28
 2/7 anonim válasza:

én így voltam tavaly amikor félévkor sulit váltottam.Akkor engem nem bűntettek meg de azt mondták hogy legközelebb legyen nálam iskola látogatási igazolás vagy ideiglenes diákigazolvány.

De ha jól tudom akkor 2012.február óta már nincs ideiglenes diákigazolvány ezért csak az iskola látogatási igazolást fogadják el szóval az legyen nálad :)

2012. szept. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*De azért nézz utána hogy mi a helyzet az ideiglenes diákigazolvánnyal (első voltam) :)
2012. szept. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a bkv bérletet etele téren ki sem adták
2012. szept. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen! :)
2012. szept. 21. 06:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Nah akkor hiedelmek helyett: :-)


Alapból nem érvényes, iskolalátogatásival sem.

Ideiglenes diák már nincsen, ellenben van egy A4-es papír amit az iskola titkárságán kell kérni. Ez igazolás arról, hogy a diákod kiállítás alatt áll, és tanuló vagy.

Ez diákigazolványként funkcionál! (Ez a régi ideiglenes diák megfelelője!) De ez nem iskolalátogatási! Hanem egy igazolás és a titkárnő nyomtatja ki a diákigazolvány rendszerből.

Kérj egy olyat és diákként használhatod.

2012. szept. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

olyat kaptam amikor csinálták a fényképet hozzá.:)

amúgy az nem jó ha a személyimet megmutatom? mert 15évesen még tanköteles vagyok szóval muszály iskolába járnom.. vagy megmutatom a belépő kártyámat is hozzá :o

2012. szept. 21. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!