Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A keletiből könnyű kitalálni?...

A keletiből könnyű kitalálni? (lent)

Figyelt kérdés

Először utazom vonattal Miskolcról Budapestre. Egy kicsit meg vagyok ijedve, mert tudom, hogy elég nagy, és félek, hogy nem fogok tudni kitalálni. Fogom látni a nagy kijáratot? Vagy mennem kell esetleg lépcsőn, aluljáróban vagy valami? Nem voltam még ott..

Köszi előre is


2012. aug. 7. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
könnyű le a lépcsőkön onnan nem nehéz
2012. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek menne le a lépcsőkön? Hogy 25 méterrel utána feljöjjön? :D


Kérdező nem kell félni, menj a csarnok felé, csak egyenesen, aztán a lépcsőt megkerülve a főajtókon át ki. Nem lehet eltévedni sodor a tömeg.

2012. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát kezdjük azzal, hova akarsz menni a Keletiből? A pályaudvarnak is több kijárata van, meg hogy merre menj, attól is függ, hogy hanyas vágányra érkezik a vonatod. Van a fő kijárat az a 6-7-8-9 vágány végénél van a csarnokban az óra alatt, ott áll meg a 7-73-173-173E busz stb. ezekkel jutsz ki a Thököly útra, a XIV, XV. kerületbe, a Pólus centerhez stb. Van 2 jobb oldali kijárat, egyiken a posta felé jutsz ki, ott szintén állnak buszok, azzal juthatsz ki a XIII. IV kerületbe stb. A bal oldali 2 kijárat a Kerepesi útra juthatsz ki, balra Arena Plaza, jobbra megy a tömeg a metróhoz. Metróval meg elég sokminden elérhető, ezt nem sorolom. - de egyébként tényleg úgy van Pesten, ha kijössz az iylen helyekről, nem tudod merre kell menni, akkor menni kell a tömeggel, azok is tuti oda mennek! :)
2012. aug. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy onnan merre mész.

Egyébként ha leszállsz a vonatról, látni fogod merre kell menni. Egyébként a tömeget kell csak követned, mindenki ugyanarra megy. Aztán mikor beérsz az épület elejébe, ott már látni fogod, hol kell kimenni.

2012. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A nagy kijárathoz kell mennem. Ha követem a tömeget csak kijutok majd :) ugye??? :D

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :))

2012. aug. 8. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Ígyvan a tömeg 90%-a oda megy, mert ott jut ki a buszokhoz és a metróhoz is.
2012. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a 12-es vágányra érkezem, ha ez mond valamit :)
2012. aug. 8. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj tovább arra, amerre a vonat menne tovább, ha nem lenne vége a vágánynak. A 12-esnél lehet, hogy eközben falba ütközöl, de ez ne szegje kedvedet: menj picikét jobbra.
2012. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!