Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV diákbérlet kéne, de csak...

BKV diákbérlet kéne, de csak 1 hétre. Ceruzával rá lehet írni a számot?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam a maradék 3 hétre eladom másnak olcsóbban.

2012. júl. 21. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Rá lehet írni, de nem biztos, hogy elfogadják.

Sőt, biztos, hogy nem.

2012. júl. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lazán, nem sűrűn láttam, hogy nagyon nézegetnék a metróban, mivel van ráírva, inkább a dátumot figyelik, hogy érvényes legyen. Volt már, hogy én is így kölcsön kértem bérletet, ceruzásval írtam be a számot, mert az előző tulaj ki se töltötte, úgy járt hónapokig metróval! Szóval ennyit erről :)

Ja! Plusz ha még esetleg muszáj lennél kitölteni tollal, azt végképp soha nem nézik, hogy egyezzen a diákon lévő számmal, csak hogy a diák érvényes legyen még.

2012. júl. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nézik, hogy ki van-e töltve, főleg metrón nem.
2012. júl. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Radirozható tollal töltsd ki, az az ultimate megoldás.
2012. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne töltsd ki egyáltalán.

Amikor kiradírozod a ceruzát megsérül alatta a biztonsági tintás réteg...

Meg amúgy is látszik a ceruza helye. Én igy meg nem venném...

2012. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ne írj rá semmit. A bátyámnak is üres. Tedd a diákigazolvány tokjába és akkor nem ugathatnak, mert ott van a diákigazolvány. Ha meg figyelembe veszi, akkor mond azt, hogy nincs rá időd, vagy nem tudom.
2012. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ceruzával felesleges beírnod, mert úgysem fogadják el. Vagy tintával írd rá, vagy sehogy. Első esetben más már nem használhatja a bérletet, második esetben meg nem érvényes a bérleted - ahogyan akkor sem, ha ceruzával van ráírva. A radírozás pedig meglátszik a mezőben.

Alapvetően amúgy ritkán ellenőrzik a számot, de ha mégis, akkor bizony élből 8000 Ft-nál kezdödik a büntetés.

2012. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megjegyzem 15 év alatt, amióta iskolába járok, EGYSZER SEM ellenőrizték le, hogy egyezik a szám, pedig jópár évig metróval jártam oda-vissza.
2012. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy úgy lehet, hogy nem írod bele a számot, berakod ugye egy átlátszó tartóba, ahol a személyi meg az ilyenek vannak, és az átlátszó fóliára írod rá alkoholos filcel a számot.
2012. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!