Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kiskunfélegyháziak! Milyen...

Kiskunfélegyháziak! Milyen messze van a vasútállomástól a Rákóczi utca?

Figyelt kérdés
azt halottam hogy a vasútállomás nagyon kint van és messze van megnéztem neten is, de 17 perc csak. Kb mennyi idő gyalogosan míg kiérek a Rákóczi utcára? Kérem csak kiskunfélegyháziak írjanak, szeretném tudni hogy a vasútállomás tényleg annyira a város szélén van e vagy sem?
2012. jún. 26. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kuskunfélegyházi, de használom az internetet és pontosan 21 perc gyalog.
2012. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
..kiskunfélegyházit akartam írni, szóval 21 perc és 1,4 km.
2012. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

én meg tudok olvasni és elolvasom ami fentebb írodott:"azt halottam hogy a vasútállomás nagyon kint van és messze van megnéztem neten is, de 17 perc csak"

várok még válaszokat akik félegyháziak

2012. jún. 26. 16:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Az internet csodákra képes.

[link]

2012. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Le van írva, hogy 1,4km! Innentől kezdve kitalálod, hogy 1,4 km-t mennyi idő alatt teszel meg gyalog. Mi ezen a bonyolult?
2012. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megvan a megoldás, a titok az hogy van akinek az 500m-is messze van. :)
2012. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ajjj utvonaltervezni én is tudok.


Ájuldoztak hogy minek megyek vonattal mert az milyen messze van a várostól meg hogy még kocsival is messze van nemhogy gyalog, mondtam hogy kb 20 perc lenne erre mondták nekem hogy : áááá az lehetetlen,ezért kérdeztem de am lehet h van benne olyan is hogy van akinek 500m is messze van.

És légyszi több útvonal tervezést meg netes eligazítást ne adjatok ezt magamtól is tudom ne írjatok feleslegessen

2012. jún. 26. 17:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen nehézkes vagy és mi mind ökrök vagyunk, hogy válaszoltunk, és itt nincs egyetlen kiskunfélegyházi sem, akkor rákeresel a Facebook-on, hogy Kiskunfélegyháza, és kiad egy rakás embert, akiktől aztán megkérdezheted ezt a rendkívül fontos kérdést. Garantált siker.
2012. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy ökrök vagytok, de ne fárassz tovább légyszives. Keress magadnak mást akit fáraszthatsz
2012. jún. 26. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapló vagy kérdező!

Elég lett volna egy "köszönöm" is!

:(

2012. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!