Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mivel lehet az Örs Vezér...

Mivel lehet az Örs Vezér Tér-ről átszállás nélkül eljutni az Aréna plázához?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Kettes metróval két megálló.
2012. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az 3 megállónak is.
2012. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 metró - Keleti pu.
2012. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A Tengerész ***** válasza:
Sehogy, legfeljebb gyalog. Merthogy a metró amit itt a többiek javasolnak "túlvisz" vagy 7-800 métert, ha a Keletiig mész, ha meg leszállsz a Népstadionnál, akkor meg odafelé kell gyalogolnod vagy másfél kilométert. De azért ez nem egy tragédia. A láb mindig kéznél van. Bocs ha mozgássérült lennél, nem akartam gusztustalankodni.
2012. jún. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Taxival.
2012. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

elmész a Keleti pályaudvarig metróval(3 megálló) az Örs Vezér teréről. Ott leszállsz, kimész a metróból, és egyből a jobb oldali lépcsőn a vasút fele mész ki, és mész tovább egyenes a trolibuszhoz (80/80A) és azzal elmész 2 megállót, pont Aréna Pláza a megálló neve.


ez a legkönnyebb én részemről

2012. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de utánanéztem és június 15-től a 80-as troli az örs-ről indul és az ott tesz le előtte.
2012. jún. 18. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, de az Örs vezér terétől nagyot kerül, ezért mondtam a Keletit inkább hogy onnan indulj
2012. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!