Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kapunk kedvezményt vonaton ha...

Kapunk kedvezményt vonaton ha az osztállyal megyünk kirándulni? NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés
Sziasztok.!. most megyünk kirándulni az osztállyal. Az a lényeg hogy vonattal megyünk.De nem tudom hogy kapunk-e kedvezményt. Hallottam arról hogyha az iskola jelzi hogy mi osztálykirándulásra megyünk akkor állítólag ingyenes lesz az utazás. Az osztályba 11-12 éves gyerekek járnak. Már néztem pár kedvezményt , hogy hogy tudnánk legjobban kijönni pénzben is. Ha tudtok valami kedvezményt légyszíves írjátok meg.!. és ha valaki tudja hogy ez amit írtam hogy ingyenes e a kirándulás ha szól az iskola igaz vagy hamis akkor légyszíves írja meg. Előre is köszönöm. Üdv : Edina
2012. máj. 15. 13:52
 1/7 anonim válasza:

Csak bizonyos múzeumok, kiállítások megtekintése esetén ingyenes. Vagyis, ha ti elmentek 3 napra a Balatonra sátorozni, akkor fizetnetek kell a jegyet.

Itt a link: [link]

2012. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hallottam arról hogyha az iskola jelzi hogy mi osztálykirándulásra megyünk akkor állítólag ingyenes lesz az utazás. "


Kedves Edina, a mai világban ingyen a levegővétel van csak :))

Ha csoporttal mentek, a diákok kapják a normál 50% kedvezményüket, valamint a csoportos bejelentő esetén 10 főnként 1 fő felnőtt 50%-ot kap.

Legjobban akkor jártok, ha megkeresitek a területileg illetékes csoportos utazásszerevezőt, és ő tudni fog mindent, kis ráfizetéssel kaptok együttes elhelyezést is.


Nem tudom honnan írsz, így belinkelem, és megtalálod, melyik a területileg illetékes értékesítő:

[link]

2012. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal már megszűnt ez a múzeumba ingyen vonatozás.
2012. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a lap alján van egy "Tudnivalók díjmentes múzeumlátogatásra utazó csoportoknak" című rész, azt olvassátok el. Ahhoz hogy ingyenes legyen vannak feltételek is.

De ezt miért Te kérdezed, miért nem a kísérőtök/tanárotok szervezi ezt?

2012. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi olyan kedvezményt kaptunk Jánoshalmáról-Budapestre,hogy ha megyünk a Közlekedési Múzeumba/Parlamentbe és az állatkerbe /cirkuszba akkor ingyen visznek fel minket. Ha mentek valahová csoportosan bejelentve akkor mindig kaptok valamiféle kedvezményt. 12/L
2012. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De ezt miért Te kérdezed, miért nem a kísérőtök/tanárotok szervezi ezt?"


Szerintem nagyon dicséretes, hogy a diákok is részt vesznek a szervezésben.

2012. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak mert mi is szeretnék szintén beszállni a szervezésbe. És utolsó komentelőnek pedig mindenki nevében köszönöm. :)
2012. máj. 31. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!