Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a Népligetbe?

Hogyan jutok el a Népligetbe?

Figyelt kérdés

Szegedről jövök és Szombathelyre szeretnék eljutni. Tudom, hogy Szegedről van közvetlen buszjárat a Népligetbe csak azzal nem érem el a Szombathelyi buszt.

A Népligetből a busz 14:45-kor indul

-a nyugatiba 14:07-kor ér be a vonatom(nem tudom, hogy mennyi idő amíg eljutok innen a népligetbe)

-Kőbánya-Kispesten is megáll a vonat, ha jól tudom onnan is el lehet jutni a Népligetbe..(csak az a problémám, hogy nem tudom hol van a metro állomás.)

Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!


2012. máj. 11. 15:19
1 2
 1/14 klopusz ***** válasza:
100%
Szia! Kőbánya-Kispesten a metro a vonat mellett van, tuti, hogy észreveszed, nemrég újították fel, nehéz nem meglátni. Ez az út a legjobb Neked, mert metróval onnan csak négy megálló a Népliget. Ez a leggyorsabb.
2012. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2012. máj. 11. 16:06
 3/14 anonim ***** válasza:
De ha nem késik a vonatod, akkor a Nyugatiból is simán kiért 14:45-re a Népligethez. Kb. 15 perc az út.
2012. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak nem tudom, h melyik metroval kell menni.
2012. máj. 11. 16:17
 5/14 anonim ***** válasza:
3-as, csak az van ott.
2012. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

és a 3-as metro közvetlenül a népligetbe megy?

lehet hülyeséget kérdeztem, de nem vagyok ismerős Pesten..

2012. máj. 11. 16:29
 7/14 anonim ***** válasza:

A Népliget megállóhelyen is megáll, de én, a Kőbánya - Kispesttől javaslom, mert azzal tényleg nem sokat kell menni (4 lesz csak).

Viszont a google maps-on meg is nézheted ezt: [link]

2012. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm maradok a Kőbánya-Kispestnél..

remélem odatalálok..:)

Köszönöm a segítséged! :D

2012. máj. 11. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező [link] leírja neked minden egyes méteren mit kell tenned ! :)
2012. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kőbánya-Kispesten a vonatról leszállva fel kell menned a felüljáróra. Két lépcső visz fel a felüljáróra, ha a mozgólépcsővel is felszerelt oldalon mész fel, balra kell menned a metró felé, a másik lèpcsőről értelemszerűen jobbra. Néhány lefelé vezető lépcsőfok után bal oldalon lesz előbb a MÁV-váróterem, majd a BKV pénztára. Ott tudsz jegyet venni a metróra. A metróhoz lefelé vezető lépcső pontosan a pénztárral szemben lesz. Mielőtt lemész, lyukaszd ki a jegyet.A peronon jobb oldalról indul a metró.


Amúgy ha követed a tömeget, akkor is a metróhoz jutsz :)


Népliget a 4. megálló. Ott fel kell menned az egyetlen lépcsőn, majd az aluljáróban balra az első kijárat visz a buszpályaudvarra.

2012. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!