Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Így lehet buszjegyet venni?

Így lehet buszjegyet venni?

Figyelt kérdés
Pl. Az útvonal: Békéscsaba-Berettyóújfalu-Debrecen. De csak Berettyóújfaluig szeretnék 90%-os kedvezményt igénybe venni, aztán tovább már diákkal utaznék. Kérdés: Megvehetem már Csabán a diákot is, vagy majd ha Újfaluba értünk kell oda mennem a sofőrhöz megvenni?
2012. máj. 5. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha 2 jegyet veszel.

Az egyiket beretyófaluig a másikat meg onnan. De a buszsofőrt megkérdezed ő biztos segítőkész lesz és elmondja hogy a legegyszerűbb megoldani.

2012. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ki tudja adni a sofőr az adott járatra, de neki is egyszerűbb, ha Újfaluban mész csak oda, kevesebbet kell léptetnie a pénztárgépen a megállót. Mondjuk azt nem egészen értem, hogy mi az oka annak, hogy kedvezményt váltasz út közben, hacsak nem kísérőként kapod a 90 százalékos kedvezményt.
2012. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy barátom a kísérő, és ő tovább megy mint én.
2012. máj. 5. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet ilyet csinálni, de inkább Újfaluban vedd meg a másik jegyet, mert akkor a sofőrnek kevesebbet kell állítania a gépen.
2012. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!