Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A budapesti hajókra érvényes...

A budapesti hajókra érvényes a bkv bérlet? és ha igen, akkor melyikre? Mert van egy átkelő hajó, és egy turisztikai.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem ez kizárt!

hajóra jegyet kell venned,1800 ért láttam valamelyiken kiirva.ilyen összeg körül.

2012. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM érvényes egyik hajóra sem a BKV bérlet.
2012. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem érvényes egyikre sem a bérlet, ami mondjuk a turisztikai járatnál még csak-csak érthető, de hogy a kizárólag hivatásforgalmat szolgáló, a Soroksári-Dunán másfél perc alatt átkelő és ráadásul a buszhoz igazított menetrenddel közlekedő drótköteles kompon miért nem, az számomra rejtély. (Valami 2500 forint a kompbérlet arra a rövidke szakaszra...)
2012. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy még a libegõt ês a siklót sem használhatod Budapest bérlettel, pedig azt is, a BKV üzemelteti.
2012. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a nyártól terveztek olyan hajójáratokat Budapesten, amelyek Újpesttől a Borárosig közlekednek, mindkét oldalon több megállóval, így segítve a felszíni "gyors" közlekedést. És mintha azt olvastam hogy ezekre a járatokra érvényes lesz a bérlet, de a bkv oldalán még nem találtam meg ezt a cikket.
2012. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a cikk:

[link]

Júniustól lehet igénybevenni bkv bérlettel. (5ös voltam)

2012. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, nekem is rémlett ez a bkv-s jegy dolog, ami majd júniusban várható. köszi az infókat
2012. ápr. 30. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!