Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet akkor tenni, ha a...

Mit lehet akkor tenni, ha a buszos lecsavarozza az összes ablakot, hogy ne lehessen elhúzni őket?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha kicsavarozod akkor nem tudnak mit kifizettetni, max a csavarokat. :D
2012. ápr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én elájulnék vagy rosszul létet színlelnék, bár lehet, hogy nem is kellene színlelnem és ha a mentők vagy az orvosnak megmondod,h azért van mert nem volt levegő a buszon mert be voltak csavarozva az ablakok, akkor talán szólnak a sofőrnek hogy hoppá, és talán észbe kap, hogy nem kellene az utasok egészségével játszani, egy szíves vagy idősebb ember egy ilyen levegőtlen buszon nem csak hogy rosszul lehet, de még meg is halhat. Emlékezzetek csak amikor bejöttek a combinok és nem lehetett nyitni az ablakot, naponta többen ájultak el mert egyszerűen az embernek létfontosságú dolog a levegő, nem játék az ilyen.
2012. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Napkiraly ***** válasza:
mintha lenne a buszokon ablaktörő kalapács :)
2012. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mr. flash :D hidd el, vannak olyan elmebeteg sofőrök, akik leállnak az út szélére azért, hogy vitatkozzanak egyet :D amúgy inkább a másik verzióra értettem, hogy belekapasznodik, és addig húzza, ameddig ki nem nyitja :D
2012. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudom, volt szerencsém párhoz a középiskolás pályafutásom alatt, de az említett gyerekkel szerintem az emberek 90%-a NEM állt volna le vitatkozni, 50% meg rá sem merne nézni. :D
2012. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!