Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Esztergomból Újpestre ami...

Esztergomból Újpestre ami megy busz, az a Megyeri hídon megy át a Dunán? És utűna vannak a Tóti út és Tungsram megállók?

Figyelt kérdés
A menetrendbe ezek vannak feltüntetve, de a térképen van több megállóhely is, akkor azokon nem áll meg?
2012. ápr. 26. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, a Megyeri hídon át megy és csak a menetrendben feltüntetett megállóhelyeken állnak meg ezek a buszok.


A többi megállóban a Volán járatai közül csak a 2-es út felé közlekedők állnak meg, a 11-es útiak nem. És persze van pár megálló, ahol csak a BKV járatai állnak meg.

2012. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem a Fóti út az első megállójuk, hanem a Megyeri csárdánál van még egy van a Rév utcánál is és csak, utána jön a Fóti út.
2012. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tubarózsa ***** válasza:

másodiknak: az esztergominak csak a fóti út és tungsram megállói vannak a váci úton. a rév utcánál meg csak a bkv 104es vmint 204es buszai állnak meg. volán nem.

üdv.

2012. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dehogyis nem. A volánbuszoknak is van megállójuk arra fele! Én már, utaztam vele, ugyhogy tudom, miröl írok.
2012. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tubarózsa ***** válasza:

A 2 es fő út felé közlekedő járatoknak (a Dunakeszi-Fót; Dunakeszi-Göd-Vác; Dunakeszi Horányi Rév; Dunakeszi Lakótelep; vmint az Auchan -en keresztül közlekedő járatok) a Bagaria u., Ungavári u. , Fóti út, Tungsram, Zsilip u. , Károlyi István u. , és Újpest VK végállomás. ezek a megállói vannak a Váci úton befelé és kifelé egyaránt. a 11es Úton közlekedő Esztergomi járatok viszont csak a Fóti út és a Tungsram megállókban áll meg!

a Rév utcai megállóban (feltéve ha egyre gondulunk. ami az ungvári utca/messer/ és a fóti út közt van.) ott csak a bkv áll meg.(azok is csak befele).

Hidd el én is tudom mit beszélek naponta többször megfordulok arra oda-vissza. :)

üdv.

2012. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bagaria utca és az ungvári utca is a Fóti út és a Megyeri híd feljáró kõzött van. Ha jegyet veszek, akkor a Bagaria utca a mérvadó és nem a Fóti út (Bp. kiegészítõ). Ami a 2-esen megy, azok még Székesdülön is megállnak.
2012. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, tehát ami nekem ebből fontos h a Tungsram megállónál szállhatok le.



és csak most tűnt föl h elírtam a Fóti-t NE HARAGUDJATOK :)

2012. ápr. 28. 21:37
 8/8 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! Igen letudsz szállni a Tungsram nál. És semmi gond hogy elirtad a fóti utat.:)

ÜDv.

2012. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!