Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utazhatok 90%os jeggyel...

Nicegirl01 kérdése:

Utazhatok 90%os jeggyel Debrecen és Püspökladány között?

Figyelt kérdés

Gyorstalpaló tanfolyamra járok,Püspökladányban lakom.biztositják az utazásom 90százalékat Ladány és Debrecen között,oda-vissza.

A kérdésem az lenne,hogy megvehetem a 90százalékos jegyet pl:szoboszlótól ladányig?

Vagy ha + veszem debrecentől ladányig,de szoboszlón szálok fel + büntetnének? Mert ugye azt utat nem szakitom meg,csak nem debrecenbe szálok fel,hanem szoboszlón!

OLYANOK ÍRJANAK MÁR AKIK TUDJÁK A VÁLASZT,MERT FONTOS LENNE!



2012. ápr. 22. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy biztosítják az utat? A tanfolyam szervezői fizetik ki a jegyet?
2012. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az állam biztosítja a bejárás és hazaút 90százalékát.
2012. ápr. 22. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor mind1 hol szállsz fel, a km legyen meg. Mi is csináltuk így :D a cég biztosította az útat Nyíregyházától Budapestig, Miskolcon szálltunk fel, Nyíregyháza-Budapest jeggyel, semmit se szóltak.
2012. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

biztos?

akkor nem baj ha nem debbe szálok fel,hanem hajdúszoboszlón?xD

és hajdúszoboszlón weszek egy jegyet debrecentől ladányig? :D

2012. ápr. 22. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem baj :D Akkor van baj, ha több km-t mész, mint amennyi a jegyre van írva. Ha kevesebbet, az nem baj.
2012. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az iskola és a lakhelyed települése közé vehetsz diákbérletet, más viszonylatra NEM.

Tehát ha jól értem, a suli Debrecen, a lakásod Püspökladány, így e két település közé vehetsz.


Viszont a diákbérlettel az utazás korlátlanul megszakítható és az útvonalon bárhol megkezdherő, így senkit nem fog zavarni, ha netán Hajdúszoboszlón szállszfel akármi miatt.

2012. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: JEGY-ről van szó.
2012. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké.Köszí :D

Csak mert venni szerettem volna hajdúszoboszlótól ,püspökladányig 90százalékos jegyet és a nő azt mondta nem lehet. Így 33százalékosat kellett vennem. :s

azt mondta ad debrecentől ladányig egy jegyet ha gondolom,mert úgy olcsóbb. -.-

de engem ugye az érdekelt h akkor nem büntetnek +?azt mondta a nő h ő nem tudja. :s

igy többe került a jegyem és még kaller sem jött. :s xD

2012. ápr. 22. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Elnézést én diákbérletre értettem valamiért, most látom, neked a jegy lényeges.


Ebben az esetben hivatalosan az útmegszakítást igazoltatni kellene.

Mivel te nem útmegszakítasz hanem simán szoboszlón szállsz fel... Így nincs nagyon mit igazoltatni.

Szerintem senkit nem fog zavarni a dolog. Ha nagyon kötekedik, mondd meg, hogy Ladányban szálltál fel, csak még nem kezelték a jegyed.

2012. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem lehet 90százalékos bérletet venni. XD

mindennap + kell vennem a jegyet.ladánytól-debrecenig menettértit.

Csak azt nem tudtam h ha debből ladányig veszem a jegyet.de hajdúszoboszlón szálok fel az baj e? :)

2012. ápr. 22. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!