Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a legkönnyebbe...

Hogyan jutok el a legkönnyebben az Allee környékétől a parlamentig? Metró nélkül!

Figyelt kérdés
Mármint tudok többféle utat, de nem tudom mi lenne a legkönnyebb! Úgy szeretnék, hogy a 2-es villamossal menjek a Kossuth térig. De mivel menjek, hogy a 2-es valamelyik megállójához érjek. Metrót ki szeretném hagyni. Az sem baj ha hídon át kell sétálni! Köszi!
2012. ápr. 1. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Alle előtt felszállsz a 4-6-os villamosra, elmész a Jászai Mari térig, ott átszállsz a 2-es villamosra, két megálló- Parlament
2012. ápr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szebb lesz az utad, ha a Boráros térnél (Petőfi híd pesti hídfő) szállsz át a 2-es villamosra! Odáig meg mehetsz a 212-es busszal is

:)

Hogy kevesebb idő azt nem garantálom, bár meglehet!

2012. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy a 47-es villamossal még a Fővám térig, onnan a 2-es villamossal a Kossuth Lajos térig.
2012. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszoktat!

Igen, fontos szempont, hogy "szép" legyen az utam. Kikerülni amit ki kell!

2012. ápr. 1. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha vennél jegyet, nem ingyen élősködnél, nem lenne ilyen problémád!
2012. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tanuld meg, hogy sose ítélkezz, amíg nem ismersz valamit. Utána sem tanácsos. Itt épp a cigányokra és kéregetőkre stb. gondoltam. Ők általában a 4es6oson vannak. Éltem évekig Pesten és mindig vettem jegyet, bérletet!
2012. ápr. 1. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Sza.r élősködő sza.rmagyar vagy. Aki jegy nélkül utazik, egy b.uzi kommunista. Ráadásul hazudsz is, mert jössz ezzel az ócska cigánymesével.

Ócska hazug náciprosti vagy.

2012. máj. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!