Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jó a Google Maps?

Jó a Google Maps?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nagyon gyorsan és királyan megtervezi az útvonalat tömegközivel A-ból B-be, de benne vannak az ideiglenes, pár napos változások, meg az ilyen pótló buszok? Vagy ahhoz a BKV útvonaltervezőjét kell használni?
2012. márc. 18. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Kimondottan jó de a [link] érdemtelenül háttérbe szorult pedig a 3D-nek nincsen párja.

Az útvonaltervezők - az más tészta.

A pótló járatok és ideiglenes menetrendváltozások napra készen tartása egyiknek sem erőssége ...

Szerintem.

2012. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát akkor nem jó, mert nem frissítik őket rendesen :D
2012. márc. 18. 10:00
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Pedig frissítik...

Most találomra megnéztem ezt a 3 napos vágányzárat a Google mapson, és tudja, hogy HÉV pótló jár.

2012. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne pontozd le az elsőt...
2012. márc. 18. 10:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Ott írja hogy "Szerintem." , nem azt írja, hogy ez az igazság, és pont.
2012. márc. 18. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Én ugyan nem pontoztam le.

De nem kell meglepődni, ezen az oldalon ez megy. Sokszor írok én is segítő korrekt összeszedett hozzászólást, lepontozzák, más meg odafikáz alamit és 100% hasznos. Tele van hülyékkel az oldal, el kell fogadni...

2012. márc. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
ha á bol b be mész és tudni akarod a gyors utat olcsó utat stb......akkor viamichlen program mindent mond menyi pénz menyi uzem anyagba lesz benne hol menyit fizetsz kaput matricát...
2012. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#3 akkor bocsi:D
2012. márc. 18. 17:11
 9/9 TomMunk válasza:
Én google-maps-al terveztem, igaz, hogy gyalogosan, de teljesen jól megvoltunk vele, egyszerűen vezetett el, de ha elfogadsz egy tanácsot, és van nyomtatási lehetőséged, akkor nyomtass g-maps-ról egy gyalogos, és egy BKV-set is, mert igaz, hogy megbízható, de hirtelen dolgokról nem tud előrejelezni.
2012. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!