Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szegediek! Nektek tetszik az...

Szegediek! Nektek tetszik az új villamos?

Figyelt kérdés
Én ma voltam vele először, nekem tetszik. Olyan furcsa volt, amikor beállt a Nagyállomás elé :)

2012. márc. 3. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok szegedi, de nem is tetszik, de nem is láttam még, de örülj neki, hogy van villamosotok basszátok meg. :D
2012. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
H
2012. márc. 3. 20:37
 3/10 A kérdező kommentje:

Hopp, becsusszant egy H betű :D

Egyébként: én tényleg örülök neki, hogy van :)

2012. márc. 3. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én a Combinóhoz vagyok szokva:D De képeken láttam már ezt a szegedit. Nekem a külseje nem tetszik, azon kívül biztos nagyon jó vili:P
2012. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Képeken kívülről nem tetszett, de így élőben - mikor már normálisan közlekedik - egész jól néz ki a többihez képest. :)

Most mondjam azt, hogy én is a Combinohoz vagyok szokva? :D Fél életemet Pesten töltöm :)

2012. márc. 4. 00:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor van összehasonlítási alapod:D
2012. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon tetszik, de komolyan...

Azért az 5 megállóért, amivel különbözik az 1-es villamos pályájától, fel kellett borítani az egész város menetrendjét???!!!!

Csak azért, hogy vagizhasson Szeged, hogy 4 villamosunk is van????

Megszűnt a 83-as, 2es busz, ami az egész várost bejárta szinte???


(Jah mellékesen pedig én is népszerűsítem a 2es villamost, mert ez most a munkám jó mi??de muszály)

2012. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen van összehasonlítási alapom, mind a kettő tetszik :)
2012. márc. 4. 16:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Én most az új villamosra gondoltam, nem a 2-esre. De egyébként igazad van :)
2012. márc. 4. 16:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es válaszoló:

Majd megszokod, ne legyél már ekkora idióta! Ha mindenki így gondolkodna, mint Te, akkor még most is lovasszekérrel járnánk, mert az első "autók" pl igencsak hangos, büdös, kényelmetlen alkalmatosságok voltak. Szerencsére a kitalálóik kitartottak, nem voltak ilyen degeneráltak. Manapság pedig Te is élvezheted az előnyét, hogy pl buszra szállhatsz gyaloglás helyett. Jó hülyék voltak, hogy változtatni mertek, igaz?:)

Abba bele sem gondolsz, hogy azzal a négy járatnyi busszal is kevesebb jármű ontja a füstöt a városon belül?

Gratulálok!:)

2012. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!