Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A nyugatiból, hogy jutok el a...

Normálisvagy? kérdése:

A nyugatiból, hogy jutok el a közlekedés felügyelethez, melyik metróval vagy busszal? Letudnátok ezt írni nekem részletesen?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. febr. 21. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


őket keresed?


6. ker. Teréz krt. 38.


A Nyugatiból elindulsz gyalog a 4-6-os villamos vonalán az Oktogon felé a Körúton, Dessewffy utca sarkán lesz az épület.


Ha beírod a gugliba, hogy közlekedési felügyelet, akkor megmutatja a térképen, hogy hol van.

2012. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: hol jött ki neked, a 38. házszám?

Mert én, csak a 1066 Budapest, Teréz krt. 62-öt találom, ami meg, a Nyugatin van - a pályaudvartól, csak át kell gyalogolni a zebrán és már ott is van az ember (bár lehet, hogy ezért, vicc ez a kérdés).

2012. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak beírtam a gugliba, hogy közlekedési felügyelet, és kirakta a kis "jelzőizét" a térképre, és oldalt írta, hogy Teréz krt. 38.

De most nézem, hogy a honlapjukon, a kapcsolatnál tényleg 62 van....

Érdekes.

2012. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vicc a kérdés! :) Én is pont ezért kérdeztem meg, mert két különbözőt találtam!

De köszönöm szépen a segítséget! :)

2012. febr. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!