Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tudom kiszámolni az úti...

Hogy tudom kiszámolni az úti költséget egy megadott helytől a másikig, ha többféle társaságnál is kell utazzak?

Figyelt kérdés
A kérdés kicsit furcsa és zavaros, de nem tudom megfogalmazni másképp. A lényeg, hogy Szentendréről szeretnék eljutni Veszprémbe a Pannon Egyetemre és szeretném kiszámolni, hogy ez körülbelül mennyibe kerülne hetente. Bármilyen segítséget elfogadok, köszönöm!
2012. febr. 20. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Megnézed milyen társaságnál mennyit kell utazni a teljes út alatt. Összeadod a költségeket és megkapod az eredményt. A volán cégek nem egységes tarifát alkalmaznak, egyébként?
2012. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Egyetemre készülsz és nem tudsz ÖSSZEADNI?!
2012. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ő a közlekedési társaságok árait nem tudja,meg azt hogy melyiken mennyi távolságot kell utaznia , és nem az össze adással vannak gondjai!
2012. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 darujev ***** válasza:
100%
Kicsit lehetne konkrétabb a kérdés valóban. Egy verzió: Szentendréről HÉV-metró-Déliből vonat. Pest határáig 305/155 ft. (teljes/diák) plusz a pesti szakasz+metró egy átszállójegy 490 ft. A vonat 2200/1100 ft.
2012. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 darujev ***** válasza:
100%
Na, fejből írtam a bkv árat így a régit sikerült... a hév jegyek elsejétől az áfa mértékével emelkedtek. A 305 már 310 :)
2012. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!