Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudnék eljutni a...

Hogyan tudnék eljutni a nyugatiból Érdre? (ha lehet ne csak annyit írjatok hogy busszal. Hanem hogy hanyassal stb. )?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még ma oda akarsz érni, akkor M3-al Deákig, onnan M2 Déli pu-ig, majd onnan bármelyik székesfehérvári / martonvásári / dunaújvárosi / százhalombattai / pusztaszabolcsi személyvonattal vagy pécsi sebesvonattal Érdig.
2012. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Nyugatiból nincs busz Érdre, de viszont, a Népligetről is indulnak járatok:

705, 1120, 171 - e két, utolsóra már nem él a Budapest Bérlet.

Bár a buszok java része, a Kelenföldi p.u.-tól indulnak.

Nyugatitól M3 (köki fele), azzal a Ferenciek teréig mész, ott a Buda fele menő 7E, vagy a 173E járatokon (csak az E betűs megy ki oda), a végállomásig mész, onnan kell gyalogolni a Volánbusz végállomásához. Onnan meg, több busz is megy Érdre. Mivel, nem tudom, melyik megállója lenne jó neked, így rajtad áll a döntés.

2012. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, Érd melyik részére. Ha a központi részre, vagyis Érd alsó/felső környékére, akkor mindenképpen célszerűbb vonattal menni, ahogy az első írta, ha mondjuk az északabbi régiókba, akkor inkább busszal, ahogy a második írta.
2012. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én ajánlom az utvonaltervező.hu

vagy a

www.menetrendek.hu oldalt.

Én is igy szoktam utazni, hogy előtte ezt a két oldalt megnézem.

2012. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mennyél taxival.
2012. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!