Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Örsön a gombánál lehet úgy...

Örsön a gombánál lehet úgy kérni a bérletett hogy előzőnapra legyen érvényes?

Figyelt kérdés
Tehát úgy hogy például ma 20-ika van és azt mondom mikor veszem a bérletett hogy tegnaptól 19-től legyen érvényes
2012. jan. 10. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem lehet így kérni.
2012. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így elkerülni a büntetést.
2012. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudsz ilyet játszani. Értem én, hogy így olcsóbb lenne a kiszabott büntetés, mert csak bérletbemutatás lenne, de egy "nagy" jegypénztárban ne is álmodj ilyenről. Esetleg egy kicsi, alacsony forgalmú helyen, ahol egy doboz csokival és pár kedves szóval meg tudod győzni a nénit - de ott sem mindig működik, akármennyit is udvarolsz.
2012. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hacsak be nem bizonyitod hogy idoutazni akarsz... Rohadt bliccelo
2012. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi értelmne van előző naptól kérni a bérletet? Vissza akarsz menni az időben? Vagy a 19-es szám szimpatikusabb, mint a 20-as?

Ha otthon hagytad a bérletedet ami 20-ától érvényes, és elkapott az ellenőr, de megvan az előző bérleted, ami 19-ig volt érvényes, akkor ugyanúgy elfogadják a bemutatásnál.


Ha blicceltél, akkor nem lehet mit tenni... meg kell tanulni, hogy a bérletet előre, és nem utólag kell megvenni! A kenyeret is akkor szeretnéd kifizetni a boltban, ha már megetted??

2012. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az elkapás napján kell megvenni a bérletet, ez a nagy titok :D
2012. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Már ez a nagy titok sem megy, mert rögzítik az eladás idejét. Ha a bűntetés előbbi,mint a bérlet eladás akkor szopóka...
2012. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
S hova rögzitik? Meg ha én kidobom a blokkot amit sokszor meg se kapok mi van?
2012. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"S hova rögzitik? Meg ha én kidobom a blokkot amit sokszor meg se kapok mi van?"


Attól nekik a számítógépben/pénztárgépben benne van.

2012. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egyszerűbb: a bérletnek a büntetés előtti napon érvényesnek kell lenni (vagy ha aznap vetted, akkor magaddal kell vinni az előző nap lejártat)
2012. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!