Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Utazás Magyarországról Romániá...

Utazás Magyarországról Romániába? Honnan indul, mi hol ál meg mennyi a jegy! Részletek lent!

Figyelt kérdés

[link]

Ezzel az igazolvánnyal szeretnék kedvezményesen utazni!


2012. jan. 8. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel az igazolvánnyal csak a határig tudsz kedvezményesen utazni, utána ugyanúgy nemzetközi viszonylatra érvényes jegyet vehetsz, az általános kedvezményeknek megfelelően. Ez a kártya NEM érvényes külföldi utazásra.
2012. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A határig sem mehetsz vele. Nemzetközi forgalomban nemzetközi utas vagy onnan hogy felszálltál a nemzetközi vonatra.
2012. jan. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De a határig el tud menni belföldi forgalomban, és a határtól tud venni jegyet nemzetközi viszonylatra. Ha Debrecenből Bécsbe megy, vagy a kérdés esetén Sopronból Romániába, lehet jobban jár...
2012. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amandaroza válasza:

Gondolom azért szeretnél kedvezménnyel utazni,mert nem nagyon van pénzed.A baj az,hogy a határig oké elmégy,ezzel a kártyával,,de ha nem Román határ mellet laksz, akkor valahol meg kell szállnod ,mert nem óránként megy arra tömegközlekedés vagy csak olyan csatlakozással,hogy kell 2 nap mire oda érsz.

Hány napra mennél?

Mert,csak az utazás kedvéjért ne nagyon indulj neki pénz nélkül.Itt Magyarországon vegyél Lejt legalább 30 000 Ft -ért mert kint nagyon nem jó a helyzet.A kaja nagyon drága és a szállás is,ha csak nem rokonhoz mész aki befogad.A jegyet itt úgy tudod meg venni,hogy oda-vissza ami kb 18 000 Ft,de akkor ugyan azzal a busszal jössz haza ami legfeljebb 2 nap múlva indul vissza.

FONTOS! A pénzedre úgy kell vigyázni,mint a két szemedre,mert már a buszon le nyúlják,nem beszélve a vonaton. Tehát alvás nuku!!

Kérdésedre válaszolva minden nagyobb városból indul közvetlen járat Romániába. És azok nem mennek be a Román városok belvárosába, hanem kint állnak meg valahol ahonnan neked kell valami helyi járműt találni ,hogy eljuss ahova menni szeretnél.

Én Román betelepült vagyok és nagyon ritkán megyek haza látogatóba ,mert egy vagyon az út és nagyon fárasztó és ha nem tudod hova, merre akkor el vagy veszve.

Nem tudom miért pont oda akarsz menni? Szép hely az biztos ,de macerás.

Én soha nem indulok el egyedül,mert ha valami van akkor tudunk egymásra figyelni.

Ja vannak klassz síelő helyek is,,(marha drágáért)

2012. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!