Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Januárban az összvonalas...

Januárban az összvonalas bérletek érvényessége zalaegerszegen meghosszabodik?

Figyelt kérdés
azaz 5-e helyett lehet hogy hatodikán még jó lesz? mert tavaly év elején 7 ig jó volt
2012. jan. 4. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Társaság weboldalán megnézni?

Társaság weboldalán megnézett telefonszámon megkérdezni?

2012. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
néztem a zala volán oldalán, de nincs kiírva, ja és nincs rá pénzem, hogy telefonáljak
2012. jan. 5. 05:45
 3/7 A kérdező kommentje:

ja és csak olyantól várok választ, aki tudja is a konkrét választ, nem véletlenül írtam ide

vagy olyan linket ahol írnak is róla

2012. jan. 5. 05:46
 4/7 A kérdező kommentje:

így a kérdést sem tudom kiemelni ha hülyeségeket válaszolnak ,várnom kell 24 órát

és itt a kérdések közt hiába keresek, mert más városokban, meg más bérletekre más a jellemző

januárban pedig máshogy szokott lenni mint az év többi hónapjában

2012. jan. 5. 05:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed telefonálni akkor hülyén halsz meg barátom... :D Egy emailt is írhatnál nekik basszus....
2012. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

írtam, de akor még nem válaszoltak, ezért kérdeztem itt, mert még nem válaszoltak

minek fizetem a netet, ha nem írnak ki semmit

meg nem lehet őket elérni

amúgy azóta üzentek

csak tegnap voltak kicsit inaktívak

2012. jan. 5. 11:35
 7/7 A kérdező kommentje:
elnézést, akkor
2012. jan. 5. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!