Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikortól járt ma reggel a...

Mikortól járt ma reggel a 3-mas metró?

Figyelt kérdés
Ma reggel a corvin-negyednél fel akarok szállni a 3-mas metróra, erre az kiderül, hogy az nem jár a nagyváradt tértől a lehel térig, 40 percet álltam a corvin-negyednél, mire jött egy busz, arra nem fértem fel, vártam 10 percet mire jött egy másik, azaz 50 percet vártam kb a buszra (lehet nem annyi volt) na mindegy reggel 9:00 -kor leszálltam a pótlóbuszról a lehel téren, amikor le mentem a metróhoz, már rég járhatott a metró a teljes vonalon, mivel (nem tele) de voltak a metrón, még hozzá nem is kevesen (a nem is kevesen nem azt jelenti hogy nem tele, vagyis olyan közepesen sokan voltak a metrón) de már járt a teljes vonalaon! sokkal hamarabb értem volna el újpest központig, ha meg várom mire jár megint a metró, de akkor miért nem mondták azt, hogy várjam meg, mert mindjárt járni fog a metró
2011. dec. 9. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
fél 5kor nyitnak a metrók azthiszem
2011. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj, én arra vagyok kíváncsi, hogy mikor javították meg a metrót reggel, mert le robbant, vagy kigyulladt megint a metró, vagy nem tudom, de amikor reggel elindultam suliba, nem volt metró, arra lennék kíváncsi, hogy reggel mikor javították meg a metrót, azaz mikor tól járt megint ma reggel a 2-mas metró?
2011. dec. 9. 16:46
 3/5 A kérdező kommentje:
elnézést, 3-mas metrót akartam
2011. dec. 9. 18:14
 4/5 Tubarózsa ***** válasza:
100%

szia! nekem 9 után párperccel jött az e-mail hogy már újra jár a metró.

üdv

2011. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor kb 8:30 és 8:45 között járhatott újra, ha nem szálltam volna fel a buszra, hanem vártam volna h jöjjön a metró, akkor hamarabb értem volna újpestre
2011. dec. 10. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!