Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Állásinterjúra megyek a...

Állásinterjúra megyek a MÁV-hoz, jegyellenörként! Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Most megyek állásinterjúra, és mire számíthatok? Mikor kezdődhet a tanfolyam? Milyen vonalra szoktak tenni, pl ha lakhelyemhez közel kérném, lenne e esélyem oda kérni? Mennyit keresetre lehet itt számítani nettóba, illetve milyen a munkaidő és a juttatási rendszer. Köszönöm a segítségeket!
2011. nov. 27. 12:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

próbálkozz itt(is): [link]


sok szerencsét!

2011. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kerestem, de nem találtam!!!!
2011. nov. 27. 18:27
 3/19 anonim ***** válasza:
Fizetés bruttó 113.000Ft. Munkaidő a beosztásodtól függ, maximum 16 óra lehet.
2011. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Milyen vonalakra? A telephelyedtől függ.

Ha Nyugati, akkor mehetsz Szobra, Vácrátót felé, Szegedre, Nyíregyházára, Esztergomba... Ha Pécs, akkor Budapestre, Gyékényesre, Nagykanizsára, Mohácsra, Villányba...

Általában, de nem kizárólagosan az adott állomásról kiinduló vonatokra. Kivéve, ha GYSEV-es terület az a vonal, mert akkor oda inkább a GYSEV-ek mennek.

2011. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Általában minden nagyobb vasúti csomópontban van telephely. (pl. Miskolc, Debrecen, Győr, Celldömölk, Székesfehérvár...)

Juttatások: Arcképes igazolvány (vonaton, hajón ingyen, kisvasúton ingyen vagy kedvezményesem /nem mindegyiken/ és HÉV-en kedvezményesen utazhatsz) alapból jár. Bár gondolom ezt te is tudod.

Munkaidő: Lehet, hogy hajnali 3-kor kelsz, és az is lehet, hogy éjjel 1-kor feküdsz le. Persze nem akkor, amikor négyre mész, hanem egy másik alkalommal.

2011. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Továbbá, ha a lakóhelyedtől relatíve messze van a telepállomásod, a hajnali kezdés miatt benn kell aludj (laktanyában). Összességében nem olyan rossz ez, párom is tolja már egy ideje és eddig még nem nagyon érzi azt, hogy rosszul választott (kivéve, amikor felb***ák az agyát a "kedves" utasok, de szerencsére a többség normálisan viselkedik).
2011. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
mit tudsz róla? kérlek írj priviben. hol kell jelentkezni, mit ajánlanak, mikor kezd a tanfolyam, van -e még flevétel, ilyesmi... nagyon köszönöm!
2011. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Megírnád nekem is, hogy mi volt az interjún? Légy szíves!
2011. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekel! :)
2011. nov. 28. 19:17
 10/19 anonim válasza:

Na voltál az állásinterjún?

Én is szerdán fogok menni!

Téged hova hívtak interjúra?

2011. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!